Nyčė

Prieglaudoje praleistas laikas:
4 mėnesiai 20 dienų ir val.


Paremti per Paysera


VARDAS: Nyčė
AMŽIUS: 2010 01 22
DYSIS: Esu truputį mažesnis už aviganį, bet nemažas šuo
SKIEPYTAS
ČIPUOTAS
KASTRUOTAS

Čia turbūt tik šitoj pamišėlių prieglaudoj per dieną iš nematomo dvorniaus tampi filosofu. Per vieną dieną! Iš kažkokio Juodžio ar Sargio... šast - Nyčė!
Atvažiavau čia per tą šunų konfiskavimo bumą. Prieglaudas užplūdo tie populiarių išvaizdų mišrūnai, o linksmosios nusprendė lengvinti joms darbą ir perėmė senbuvius. Tarp jų pakliuvom ir mudu su kambarioku.
Jei būčiau rašęs prisistatymą anksčiau, jis būtų visai kitoks. Laikiausi atstumo nuo visų, skenavau, vertinau, o tie lindo prie manęs, šnekino visaip. Aš prie to buvau nepratęs. Prieš tai daugiausiai sėdėjau ir su žmonėm per grotas bendravau tik. O čia kieme lakstai, pasivaikščioti varai, dėmesio gauni. "Ko jie siekia?" - skambėjo man galvoj. O, pasirodo, nieko! Tik kad man būtų gerai. 
Tai aš dabar kitas šuo. Ateinu ir glaudžiu galvą. Įremiu taip sunkiai, lyg tai norėdamas parodyt, kad patikiu savo filosofišką galvą žmogui, nes žinau, kad nenuskriaus. Įsivaizduojat? Būna ir taip! Aš per visą gyvenimą to nesu patyręs. Nežinojau. Niekas neparodė, ką reiškia, kai tave myli. Per visą gyvenimą. O jo praėjo jau labai didelė dalis. Gaila... Bet ką padarysi. Sako reikia neprarasti vilties. Vilties surasti žmogų, kuris priglaus tavo galvą, netgi tada, kai ji jau bus visiškai sunki ir pavargusi.  

____________________________________
Daugiau informacijos apie mane
+370 646 19845


Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.