Video autorius Andrius Vengalis

 

Apie mus
 

VšĮ "Linksmosios pėdutės" - tai savanoriška gyvūnų prieglauda, orientuota į kokybišką, o ne į kiekybišką gyvūnų globą. Mūsų tikslas - į prieglaudą patekusiems gyvūnams sukurti tokius laikinus namus, kuriuose jie jaustųsi patogiai, turėtų galimybę kasdien išsilakstyti, pabendrauti su žmogumi, kur jiems būtų suteikiama veterinaro pagalba. Laisvalaikiu mūsų globojami šunys yra vežami prie jūros, į gamtą, vedami į miestą ar kavines, taip ne tik kuriamos smagesnės akimirkos jiems, bet ir vyksta socializacija bei mokymasis. Ko gero, nereikia nė sakyti, kad gyvūnų mes nemigdome. Jie pas mus gyvena tol, kol randa naujus jiems tinkamus namus arba iki gilios senatvės.

Pagal iškvietimus mes nevykstame, neturime tam nei teisės, nei tinkamos įrangos, taigi savo arba rastą gyvūną mums reikia atvežti.
Gyvūnai į prieglaudą priimami eilės tvarka. Priimti naują gyvūną galime tik tuomet, kai turime jam vietos, kitus, kuriems tuo metu vietos nėra, užrašome į eilę ir atsilaisvinus vietai pakviečiame jį pas save. Mokestis už gyvūno priėmimą - 50 eurų. Kiekvienas pas mus patekęs gyvūnas yra nukirminamas, nublusinamas, skiepijamas, paženklinamas mikroschemomis, o suaugėliai ir kastruojami/sterilizuojami. Susirgusius gyvūnus gydome, nesocializuotus - socializuojame. Būsimas šeimininkas gali būti tikras, kad iš mūsų prieglaudos paimtas globotinis bus sveikas tiek fiziškai, tiek psichiškai. Jei gyvūnas serga liga, kurios neįmanoma pagydyti, bet su kuria galima gyventi, šeimininkas apie tai informuojamas, taip pat būsimas šeimininkas informuojamas apie gyvūno charakterio savybes. Visgi kiekvienam šeimininkui reikėtų prisiminti, kad jo paties auklėjimas ir bendravimas su keturkoju šeimos nariu turi didelės įtakos gyvūno elgesiui, todėl visada patariame parsivedus namo globotinį kreiptis į profesionalius dresuotojus, kurie padės užmegsti ryšį ir susikurti problemų nekeliančią draugystę.

Savo globotinių mes nedovanojame. Už kiekvieną namo išleidžiamą šunį prašome 65 eurų aukos prieglaudai, už katiną - nuo 30 iki 50 eurų aukos prieglaudai. Nedovanojame ne tik todėl, kad namo jie vyksta visiškai sutvarkyti, bet ir todėl, kad vertiname juos kaip asmenybes. Kiekvienas savitas, su savais pliusais ir savais minusais, ir jie visi yra mūsų šeimos nariai, kurie pas mus atsidūrė ne dėl savo pačių klaidų, o dėl šeimininkų neatsakingumo arba nepalankiai susiklosčiusių aplinkybių. Mes nesiekiame jais atsikratyti, mes siekiame rasti jiems tinkamus namus.

Taip pat "Linksmosios pėdutės" užsiima ir kaniterapine (bendravimas su šunimi) veikla. Keli specialiai tam atrinkti bei testuoti šunys kiekvieną šeštadienį vyksta į Viliaus Gaigalaičio globos namus ir praskaidrina ten gyvenančių senjorų kasdienybę. O buvę mūsų globotiniai Nordas ir Dūda - testuoti terapiniai šunys - visą savaitę dirba Klaipėdos pedagoginėje psichologinėje tarnyboje ir savo terapines paslaugas teikia vaikučiams su negalia. Taip pat dvi vasaras iš eilės "Linksmosios pėdutės" organizavo Tarptautinę Kaniterapijos stovyklą.

Aplankyti mūsų globotinius galite prieglaudoje adresu Jūrininkų pr.38, Klaipėda, arba susipažinti su jais peržiūrėdami jų skelbimus. Suprasite, kad nemeluojame - jie visi yra ypatingi :)

Skelbimų autorė - Klaipėdos dramos teatro aktorė Simona Šakinytė.
 

__________________________________________________

Jei norite paremti linksmąsias mūsų pėdutes bei padėti mūsų terapeutams suteikti džiaugsmo sergantiems ir vienišiems vaikučiams, štai mūsų rekvizitai:
Linksmosios pėdutės
Sąsk. Nr.: LT967300010135165888
Paramos gavėjo kodas: 303039292


info@linksmosiospedutes.lt

 

VIDEO IŠ LINKSMŲJŲ PĖDUČIŲ
  

Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.