Musė (VIDEO)

Prieglaudoje praleistas laikas:
7 mėnesiai 20 dienų ir val.


Paremti per Paysera


VARDAS: Musė
AMŽIUS: 2010 09 04
DYDIS: Esu aviganio ir kažkokio takso mišrūnė :D Juokauju, aišku, bet atrodau kaip aviganio mišrūnė, pakirptom letenom. 24 kg svorio ir 49 cm ties ketera ūgio
SKIEPYTA
ČIPUOTA
STERILIZUOTA

Praleidau čia daugiau, nei pusmetį, išėjau Linksmųjų pėdučių mokyklą (aišku, numečiau keletą kilogramų, nes čia tą labai griežtai prižiūri. Prieglaudos šūkis: "Viršsvoriui NE!") ir jūs nepatikėsit, kokio aš šaunumo šuo!
Jei anksčiau buvo: "Atsargiai, Musė kieme, neįleisk to vyro, kol Musės neįvesim į voljerą!", tai dabar visi aikčioja: "Kokia faina Musė! Koks lengvas šuo."
Su tais vyrais buvo ten juokų :D Kartais įkibdavau į klešnę kam nors. Nieko labai baisaus, bet labai jau norėdavau pasakyti savo nuomonę apie kurį nors. Ne apie visus! Dauguma man patinka. Bet pasitaiko vienas kitas, kuris vat nepatinka ir viskas! Dabar ir šitoj vietoj aš esu daug mandagesnė. Vis tiek mane feministe pavadina kartais, bet ant bajerio labiau. Dabar aš fainas šuo Musė! Ieškau šeimininko, kuris man patiktų iš pirmo žvilgsnio ;) Ir kuriam aš patikčiau, aišku!

____________________________________
Daugiau informacijos apie mane
+370 646 19845


Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.