Kasija (VIDEO)

VARDAS: Kasija
AMŽIUS: 2013 02 13
DYDIS: Aukšta, aviganio dydžio
DRAUGYSTĖ SU KITAIS GYVŪNAIS: Nedraugiška katinams, su šunimis sutariu puikiai.
SKIEPYTA
KASTRUOTA
ČIPUOTA
Turiu EUROPASĄ

Į "Linksmąsias pėdutes" atvažiavau iš sanitarinės tarnybos tą dieną, kai ten turėjau būti užmigdyta. Ne dėl ligos ar kitų suprantamų priežasčių, o todėl, kad praėjo mano buvimo laikas toje vietoje. Pasirodo, man nelemta buvo tą dieną mirti. Tą dieną - vasario 13! - aš skelbiu antru savo gimtadieniu :)
Atvažiavau čia išsigandusi ir traumuota morališkai. Visą gyvenimą iki tol gyvenau uždaryta voljere, nuo ko man išsivystė vadinamas "zoologijos sindromas" - sėdėdama voljere kinkuodavau galvą. Prieglaudoje žmonės išsigando - ar aš tik nesergu kokia sunkia neurologine liga. Vežė mane pas gydytoją. Tas visaip tampė, sukinėjo mane ir pasakė, kad man padės geros emocijos, naujų vietų lankymas ir socializacija. Be to, paaiškėjo, kad aš silpnai matau. Bet man tai jokia ne bėda, nes šuniui visas pasaulis yra kvapas. Tada sužinojau ir dar vieną gerą dalyką apie save - aš esu visiškai neagresyvi žmogui. Gal nelabai puikus sargas, užtat labai šauni draugė :) Minkė mane kaip norėjo, nė žodeliu nepaprieštaravau.
Labai ilgo darbo ir bendravimo su naujais žmonėmis dėka aš dabar esu labai fainas, socializuotas, smagus ir be proto gražus šuo. Išmokau važinėti mašinoje, sužinojau, ką tai reiškia keltis keltu, pamačiau jūrą, laukus, susipažinau su daugybę žmonių ir šunų. Aš nuolat šypsausi, visada esu pasirengusi pulti į glėbį mylimam žmogui. Bet taip atsargiai, taip švelniai, kad niekas nepyksta. Svetimos vietos ir didelės minios mane kol kas dar truputį gąsdina, bet tai tik laiko klausimas. Gyvenimas yra gražus ir aš mėgaujuosi kiekviena akimirka! Ironiška, bet dabar, prieglaudoje, aš gyvenu geriausią savo gyvenimo laiką. Kaip norėčiau sutikti šeimininką, kuris mano gyvenimą padarytų dar šaunesnį. Aš to verta!
__________________________________
Tel.Nr. +37069956289 arba +37064619845


Jei norėtumėte paremti mane, galite tai atlikti žemiau esančios PayPal nuorodos pagalba. Nuoširdus Jums ačiū!