Žužu

Prieglaudoje praleistas laikas:
1 mėnuo 13 dienų ir val.


Paremti per Paysera


VARDAS: Žužu
AMŽIUS: 2013 10 24
DYDIS: Esu pakankamai didelis šuo, sveriu 22 kg
SKIEPYTAS
ČIPUOTAS
KASTRUOTAS

Atvažiavau čia iš kitos prieglaudos. Merginos jau pavasarį norėjo mane perimti, bet aš tupėjau būdoje ir griežtai atsisakiau kur nors eiti ne tik su svetimais, bet ir su savais. Pasaulis man atrodė baisus, niūrus ir netraukiantis. Tada, dar būnant anoje prieglaudoje, viena mergina, savanorė, kažkokiu stebuklingu būdu išprašė mane iš tos būdos. Parodė pasaulio, kurio nebuvau matęs, ir dabar man pasidarė gaila to laiko, kurį praleidau būdoje. Kaip liauškis koks! Kas man švietė į tą galvą?
Bet, kaip sakoma, nesukim lapų atgal, džiaukimės šia diena. O šiandien aš džiaugiuosi. Persikėliau gyventi į Linksmąsias pėdutes. Nebesislepiu, nebesigūžiu, kasdien lakstau, sutinku vis naujų draugų. Svetimi žmonės mane vis dar gąsdina, bet gana greit priprantu. Nebesu toks užsispyręs kaip anksčiau ir nebesusidarinėju išankstinės nuomonės. 
Esu ramus, išlaikytas, taktiškas. Nedraskau akių, nekonfliktuoju su niekuo. Neloju! Kol kiti laido gerkles kažkam atėjus, aš sėdžiu sukryžiavęs letenas savo guolyje ir man ne iki kalbų. Intravertas. Man atrodo, kad esu labai lengvas šuo. Ieškau šeimininko, kuris nesutryptų man širdies.

____________________________________
Daugiau informacijos apie mane
+370 646 19845


Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.