Toras

Prieglaudoje praleistas laikas:
3 mėnesiai 4 dienos ir val.


Paremti per Paysera


VARDAS: Toras
AMŽIUS: 2023 01 01
DYDIS: Aviganio dydžio
SKIEPYTAS
ČIPUOTAS
KASTRUOTAS

Esu jaunas, labai fainas ir labai norėčiau pagaliau savo gyvenime sutikti atsakingą žmogų. Vieną savaitgalį tiesiog išdygau netoli prieglaudos. Ten visko smulkiai nepasakosiu, kad dar labiau neapkraučiau Jūsų skaitymu, bet paaiškėjo, kad prieš mėnesį aš jau buvau paimtas iš kitos prieglaudos, Vilniuj. Nei jiems, nei “Linksmosioms pėdutėms” mano savininkas neatsiliepė, tai kažkaip neliko abejonių, kad manimi tiesiog atsikratė. Draugišku prieglaudų sutarimu likau čia.
Aš esu labai fainas šuo! Pradėsiu nuo savo minusų (arba to, į ką reiktų atkreipti dėmesį), tai nesustokit skaityt šitoj vietoj, nes pliusų turiu daug daugiau. Yra dalykų, kurie mane gąsdina: įvairūs nauji paviršiai, nauji, man neįprasti garsai ir pan. Tik jokiu būdu nenusipieškit savo galvose vaizdo, kad esu kampe susitraukęs bailys. Jokiu būdu! Puikiai dalyvauju gyvenime, turiu net asmeninę savanorę, tai mudu dirbam tikslingai, bet būna, kad einu mieste ir prieš mano akis išnyra metalinis tiltas, pavyzdžiui, nu, tai jau savo letenų ant jo kelti nenoriu. Bet mes su tuo padirbam ir aš jau pats tempiu pereit tą tiltą. Manau, kad prie visko prisipratinsiu, tik būsimam šeimininkui reikia žinoti, kad prie man naujų dalykų pratintis teks.
Iš to paties kyla toks gana keistas dalykas - aš negaliu tuštintis vietose, kuriose jaučiuosi nejaukiai. Liaudiškai tariant užtraukia. Tik nesakykit, kad kažkam iš Jūsų taip nebūna, kad kokiam restorane nepavyktų, nors būtumėt tualeto nematę savaitę? Tai va, ir man gali trukti laiko, kol pasijusiu jaukiai naujam savo rajone ir sutiksiu jame susitikti su gamta.
Ir trečias dalykas, su kuriuo reikėtų dirbti nuo pat pradžių, kad vėliau netapčiau reaktyvus šuo, tai prasilenkimas su kitais šunimis. Aš dar visiškas liauškis, paauglys dar, tai dar neturiu tvirtos nuomonės apie kitus savo gentainius, bet aš esu labai emocingas pilietis ir, jei kokie isterikai prancūzai, pakabinti ant vieno pavadėlio, praeidami pro mane pradeda mane visaip vadinti, aš būtinai atsakysiu atgal. Nors pro tuos pačius prancūzus, jei matau juos ramius, nematančius manęs, galiu praeiti kuo ramiausiai. Tai kad neįgaučiau įpročio siuntinėtis su visais prasilenkiančiais šunimis, su manimi iškart reikėtų dirbti nukreipiant mano dėmesį nuo jų.
O nukreipti mane labai lengva, aš toks orientuotas į žmogų, toks cacutis, kad galiu bet kokią savo durną emociją numesti į šalį ir visas susikoncentruoti į žmogų. Va, dabar pasigirsiu :) Merginos sako, kad su manimi vaikščioti yra visiška palaima. Aš nesitampau, aš pats vis atsisuku pažiūrėti, ar mano žmogus dar čia, ateinu prisiglausti. Mane gali ramiai paleisti, aš atlėksiu iš tolimiausio kampo, kai mane pakvies. Ir aš labai imlus mokslui. Noriu mokytis, noriu leisti laiką su žmogumi. Noriu skanukų, aišku! Esu labai į maistą orientuotas šuo, jei šeimininkas neišlepins, susumavus mano meilę žmogui ir skanukams mudviem bus labai lengva mokytis naujų dalykų. Sako, kad man būtų geriau gyventi be kitų šunų. Šiaip aš su šunimis sutariu, mes galim lakstyti lauke, varyti į susitikimus, bet gyvenant namie gali kilti sunkumų vien dėl trinties, tai norint visiškos harmonijos, geriau turėti tik mane vieną.
Aš esu jaunas, energingas, emocingas šuo. Man labai reikia aktyvių ir teisingų namų, nes dabar pats laikas visko mokytis. Todėl būsiu labai dėkingas, jei pasidalinsit mano skelbimu - gal man tai padės pagaliau rasti man skirtą žmogų, kuris nemėto savo šeimos narių ir kuris skiria laiko savo šuniui.
 

____________________________________
Daugiau informacijos apie mane
+370 646 19845


Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.