Tapinas


VARDAS: Tapinas
AMŽIUS: 2017 07 03
DYDIS: Vidutino dydžio, su viršsvoriu 24 kg
SKIEPYTAS
ČIPUOTAS
KASTRUOTAS

Į prieglaudą dažniausiai atvažiuoja nemylėti šunys. Bet kartais, labai retai, atvažiuoja ir tokie kaip aš. Aš buvau labai mylimas šuo, šeimininkus lydėjau visur: į žygius gamtoje, į pasisėdėjimus kavinėse, į keliones po Lietuvą, į užsienį. Buvau ne šiaip augintinis, o šeimos narys. O tada ligos vieną po kito pakirto abu mano šeimininkus.
Atiduoti mane buvo ilgai trukęs ir sunkus sprendimas. Namų rasti beveik 7 metų šuniui nepavyko, nors aš jaučiuosi dar visiškas jaunuolis, žmonėms aš jau nebe šuniukas ir atrodo, kad tampu nematomas tiems, kurie ieško šuns. Taip atsidūriau čia.
Sunku patikėti, bet jaučiuosi gana ramiai. Taip gali būti ir todėl, kad buvau pratęs kartais gyventi šunų viešbutyje, gal man atrodo, kad čia esu tik laikinai. Jau nuo antros dienos varinėjau iškėlęs uodegą ir meilinausi čia dirbančioms merginoms. Atvažiavau su pilnais maišais savo asmeninio turto - guolių, pavadėlių, žaislų ir t.t. - ir man yra leista tai turėti šalia savęs. Ne visi gauna tokias privilegijas, nes būna šunų, kurie tą savo turtą gina nuo kitų, o aš merginas pasitinku su žaislu burnoje. Tada nusimetu jį prie durų ir varau palakstyt. Nesupykstu, jei kas paima mano daiktą. Tegul žaidžia, jei nori. Kol man nereikia, man negaila, kad kažkas kitas pasidžiaugs mano žaislais.
Šiaip aš labai greit čia visiems patikau. Net Hugo, kuris pagarsėjęs kaip patinų heiteris, gana greit priėmė mane į savo pasilakstymus. Bandė čia kartą prieš mane pašustravot, tai kibau į kaklą, tada jo šeimininkė ten kažką pasakė, jis atšoko. Ir viskas! Tiek tų pykčių. Lakstom dabar kaip seni draugai nė karto nesipykdami. Šiaip man kiti šunys mažai rūpi. Bent jau kol kas. Svarbu, kad tik nelįstų prie manęs ir negrasintų. Jei laikosi atokiai, aš į akis nelendu. Yra smagesnių reikalų. Pavyzdžiui, smagiausia man maudytis! Nepraeinu pro jokį vandens telkinį. Iš šitos pusės Jūs įsivaizduojat, kaip man pasisekė, kad persikėliau prie jūros, girdėjau, kad čia prie vandens visus veža gana dažnai. Man čia bandė neleisti maudytis, nes šalta, matai. Pavasaris ant nosies, o joms čia šalta. Tai aš pasivoliojau šen bei ten, tai po kelių minučių jau laimingas plaukiojau kažkokiam prūde su steigėjos šunim. Ir nesušalom nė vienas.
Žodžiu, jei mano šeimininkai skaito, o manau, kad skaito, tai žinokit, kad man sekasi visai gerai. Dėl indėlio, kurį jie įdėjo mane augindami, aš jaučiuosi gana atsipalaidavęs, su visais sutariu (turiu omeny žmones, su šunim dar tik su dviem susipažinau), nepaskelbiau bado akcijos, naktimis ramiai miegu ir mane jau visos labai myli. Man atrodo, kad man viskas bus gerai!

____________________________________
Daugiau informacijos apie mane
+370 646 19845


Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.