Rufas

Prieglaudoje praleistas laikas:
5 mėnesiai 23 dienos ir val.


Paremti per Paysera


VARDAS: Rufas
AMŽIUS: 2019 04 04
DYDIS: Nedidukas, 30 cm ties ketera, bet gerokai atmaitintas, dabar sveriu 15 kg, kai turėčiau sverti kokius 10 kg
SKIEPYTAS
ČIPUOTAS
KASTRUOTAS

Kai kuriose foto atrodau kažkoks liūdnas, o, iš tikrųjų, suku galvą, ką daryt su netikėtai užgriuvusiais finansais. Turėjau čia smagų pasivaikščiojimą, per kurį labai ryškiai pasirodžiau savo prieglaudos merginom ir grįžau praturtėjęs.
Žodžiu, apie viską nuo pradžių. Į prieglaudą atvažiavau ne vienas, su viršsvoriu. Tai vaikštant būdavo reikalų ne tik save nešti, bet ir jį vilkti ant pečių. O dabar aš strainas visas, įsitaisęs taliją, tai varinėjau kaip jauniklis! Nors pala, šiaip aš ir esu jauniklis, man tik 4. Tai varinėjau pagal amžių.
Bet toks fainas, sukalbamas: nuskuodžiu, pakviečia mane, aš parlekiu. Toks atsišaukiantis, valdomas - mergos įsimylėjo. Ir vieną kartą tik sau pyst ir neatsišaukiu. Pamatė mergos priešais einančią moterį - susikvietė visus pas save. Jos taip daro, nenori praeiviams streso varyt arba klausyt jų bambėjimų dėl šunų. Visi subėgo, o aš varau tolyn. Nu, labai norėjau su ta moterimi pasisveikinti. Visą kelią nė su vienu nenorėjau, o su ja kažkaip prireikė. Matyt, suuodžiau, kad šita ne bet kokia, šita labai faina! Ir nesuklydau. Sako, kad moterys turi intuiciją, tai žinokit, kad šunys ją turi stipresnę.
Pribėgau, pasisveikinau ir parvedžiau mergoms, tegul pabendrauja miške su fainais žmonėm, o tai vaikšto kaip atsiskyrėlės, kaip laukinės kokios. Smagiai jos ten pakalbėjo. Mano nauja draugė ne iš Lietuvos, nežinojo "Linksmųjų pėdučių". Buvo faina proga prisistatyt, susipažint, pakalbėti apie šunis, kokie mes faini esam ir t.t. O tada ji paklausė, ar galėtų duoti pinigų mūsų išlaikymui ir aš tikrai girdėjau, kaip steigėja pasakė, kad čia bus mano reikmėm, nes aš tą moterį pirmas užkalbinau. Išvariau tuščiom letenom, grįžau su 50€ savo sąskaitoj. Tai antrą dieną vaikštau susmąstęs, kaip čia protingai tuos pinigus panaudot, ar visus skanėstams išleisti, ar kelių euriukų ir žaislams nepagailėt?
 

____________________________________
Daugiau informacijos apie mane
+370 646 19845


Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.