Rudis

Prieglaudoje praleistas laikas:
5 mėnesiai 23 dienos ir val.


Paremti per Paysera


VARDAS: Rudis
AMŽIUS: 2019 01 01
DYDIS: Vidutinio dydžio, 22 kg svorio
SVEIKATA: Aklas arba sunkiai mato
SKIEPYTAS
ČIPUOTAS
KASTRUOTAS

Užaugau nematydamas dienos šviesos. Nuo vaikystės. Kažkokiam tvarte, iš kurio prieš kelis mėnesius buvau konfiskuotas. Kai kam nors pasakoju savo gyvenimo istoriją, daugelis galvoja, kad prisifantazuoju, nes skamba kaip kažkoks išgalvotas siaubo filmas. Bet mane iš to košmaro ištraukę žmonės patvirtins, kad dar mažulis buvau uždarytas tamsoje ir iš ten niekada nebūdavau paleidžiamas. Kai galiausiai buvau išgelbėtas, dienos šviesos vis tiek nebepamačiau, nes nuo tokių gyvenimo sąlygų tapau aklas.
Kol galutinai neužgailėjot manęs, noriu pasakyt, kad nepaisant visų tų dalykų esu laimingas šuniukas. Aš juk šuo. Mes gimstam tam, kad būtume laimingi ir net tamsoje sugebam įžiūrėti šviesą. Aš visada pasirengęs lėkti pasivaikščioti. Nes gi kaip smagu! Ir nors negaliu grožėtis kraštovaizdžiu, aš galiu jį užuosti. Jau vien kaip šuo turiu tokį talentą, bet netekęs vieno iš svarbiausių pojūčių, uoslę dar labiau išvysčiau. Dabar aš pirmas iš chebros užuodžiu, kurioje kišenėje geriausi skanukai.
Kai mane konfiskavo, aš gyvenau laikinos globėjos namuose. Lietuva - Gyvūnams savanorė priglaudė mane pas save. Planas buvo man šeimininko ieškoti iš namų, ne iš prieglaudos. Bet man sunkiai sekėsi sugyventi su globėjos šunimis. Ir ne dėl to, kad būčiau nedraugiškas šunims, - aš puikiai galiu leisti laiką su būriu šunų! - bėda buvo ta, kad jei kuris į mane atsitrenkdavo man nespėjus jo išgirsti ar užuosti, aš nesuprasdavau, kas vyksta, man iškart atrodė, kad griūva dangus ir aš puldavau gintis. Todėl turėjau atvykti čia. Dėl savo paties saugumo, kad apsirikęs ir užpykęs ant kažko negaučiau atgal.
Čia gyvenu vienas, o į pasivaikščiojimus einu su draugais. Esu labai fainas ir visų mylimas šuo. Labai draugiškas žmonėm. Paklusnus, girdintis, sukalbamas. Noriai mokausi ir visiškai nesijaučiu kitoks, nei mano kiemo draugai. Galiu gyventi pilnavertį gyvenimą su Žmogumi, kurio neišgasdins tai, kad aš nematysiu jo veido. Užtat jo kvapas man bus brangiausias kvapas pasaulyje

____________________________________
Daugiau informacijos apie mane
+370 646 19845


Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.