Rango (VIDEO)

Prieglaudoje praleistas laikas:
8 mėnesiai 24 dienos ir val.


Paremti per Paysera


VARDAS: Rango
AMŽIUS: 2012 09 23
DYDIS: Esu aviganio dydžio, sveriu 36 kg, mano ūgis ties ketera - 62 cm
SKIEPYTAS
ČIPUOTAS
KASTRUOTAS

Visą savo gyvenimą įmonėj sargu dirbau. Nu, kaip dirbau... Atėjusiems žmonėms turėjau rankas aplaižyt, prisiglausti ir iš visų jėgų vizgint uodegą. Šitą tarnybą išmokau puikiai. Joks vagis pro mane nepraeidavo nepastebėtas, su visais susidraugaudavau, priversdavau mane išglostyt visą.
Tada ta įmonė bankrutavo ir aš išvariau gyventi į Nuarą. Iš Nuaro po kurio laiko persikėliau čia, į Linksmąsias. Bet to, ko išmokau tarnybos metu, nepamiršau. Vis dar puikiai moku glaustytis ir bičiuliautis su visokio plauko žmonėmis. 
Su šunimis gal ne su visais taip draugiškai. Kai kurie patinai man nelabai. Bet kad labai į juos reaguočiau, nepasakysiu. Esu didžiausias prieglaudoj, tai varau kaip tankas kiaurai ir į galvą neimu. Nu, jau tik nepagalvokit, kad esu ten koks banditėlis. Nieko panašaus! Normalus pacanas, kuris renkasi, su kuo bendrauti. Pavyzdžiui, su kalėm - prašom! Visas priimsiu į savo draugiją. Ypač patinka jaunos blondinės. Mano favoritės Molli ir Dolli. Jas ir sargavimo subtilybių išmokiau, kaip reikia iš sutiktų žmonių glostymo išsikaulyti. Man negaila dalintis žiniomis. Tegul tobulėja jaunimas.
Turiu norą - norėčiau šeimininko! Gyvenime tokio neturėjau, o girdėjau, kad labai gerai tokį turėt. Sako, kad visi laimingi šunys tokį turi. Aš labai geras šuo, norėčiau ir aš būti laimingas.

 

____________________________________
Daugiau informacijos apie mane
+370 646 19845


Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.