Pupa

Prieglaudoje praleistas laikas:
2 mėnesiai 12 dienų ir val.


Paremti per Paysera


VARDAS: Pupa
AMŽIUS: 2021 06 01
DYDIS: Nedidukė, 7,5 kg svorio
SKIEPYTA
ČIPUOTA
STERILIZUOTA

Mūsų išsigandusi širdelė Pupa. Kaip neretai būna, turėjo diedukas du šunelius, jie pasidaugino iki trisdešimt dviejų ir augo patys sau, nematydami jokio veiksmo, naujų vietų, dorai nesutikdami žmogaus. Išaugo ne tik šuniukai, bet ir jų baimės.
Didžiausias siaubas yra žmogus. Ir nelabai gali juos kaltint dėl šitos nuomonės. Pažiūrėjus žinias ar dokumentinius filmus tenka šitai šunų nuomonei pritarti. Bet mes visiems tikimės rasti šuns vertus žmones, tai Pupai, kaip ir jos likimo draugams, norime parodyti, kad žmogus gali būti ir ne toks baisus. Pačios Pupos kelyje jau pasitaikė nuostabių žmonių. Vieni tokių globojo ją savo namuose, kol ji galėjo persikelti pas mus. Ten Pupytė susilaukė mažylių (kurie taip pat turėtų atvykti pas mus, kai praeis saugus laikas po skiepo). Su kokia meile jie pasakojo apie Pupą ir jos draugus! Nes jų neįmanoma nemylėti! Kad ir kokios didelės būtų jų baimės akys, jie vis tiek išlieka labai jaukūs ir švelnūs šuniukai.
Mes stengiamės rodyti kuo daugiau pasaulio jai ir jos draugams. Po truputį, neužkraudami ant jos drebančių pečių iškart didelės įspūdžių naštos, bet vis ką nors veikiam. Ir ji sutinka veikti drauge. Bidzena šalia kojos, bando domėtis, tik išvydusi naują žmogų vėl išsigąsta.
Labai švelni kalytė. Net siaubingai išsigandusiai jai nešauna mintis pagąsdinti, kad įkąs, pavyzdžiui. Tai yra didelis pliusas ir pagalba mums. Taip pat ji orientuota į maistą. Kas vėl palengvina darbą.
Tiesą sakant, mums toks šuniukas neatrodo vargas. Kartais toks šuniukas yra net visai gerai, nes tai yra šuniukas - ramybė. Rodant jam pasaulį ir tikslingai su juo pažindinant, galima nuimti ar bent sumažinti kai kurias baimes ir sukurti gražią bendrystę, kur šuniukas pajus saugumą šalia savo žmogaus, o žmogus gaus besąlygišką ištikimybę.
Šita maža išsigandusi širdutė labai ieško namų!
 

____________________________________
Daugiau informacijos apie mane
+370 646 19845


Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.