Pikis (Suomija)


VARDAS: Pikis
AMŽIUS: 2010 01 01
DYDIS: Esu mažiukas, sveriu vos 13 kg
SKIEPYTAS
ČIPUOTAS
KASTRUOTAS

Norit šuns, kuris kaip šešėlis eitų šalia Jūsų, koja kojon, nekeldamas bėdų, taip tyliai, kad kartais net turėtumėte apsidairyt, ar jis tikrai dar bidzena šalia, o Jums atsisukus į jį jis bandytų pagauti Jūsų žvilgsnį džiaugsmingai vizgindamas savo uodegytę? Štai toks šuo! Pikis. Jis nenubėga ieškodamas nuotykių, nerankioja žuvų galvų, ašakų ar besimėtančių maisto kąsniukų nuo žemės, o kultūringai laukia kažko iš tavo rankų Jei duosi. Jei ne, nekaulys. Jis toks lengvas, toks sukalbamas, toks jaukus šuo, kad sunku ir patikėti.
Patikėti sunku, ne todėl, kad tokių šunų nebūna, o todėl kad šitas pats mūsų ką tik išliaupsintas Pikis antrą atvykimo pas mus dieną įvykdė akiplėšišką pabėgimą, sukėlusį mus visus ant kojų. O paskui, kai jau buvo rastas ir grąžintas atgal, bandė jį pakartoti net kelis kartus. O šiandien, nepraėjus nei 2 mėnesiam po jo atvykimo, jis palaidas sėdi prie jūros ir net nemąsto kažkur bėgti.
O jis kažkada gyveno laisvo laukinio šuns gyvenimą, pagal savo paties taisykles, neturėdamas šalia žmogaus-draugo, žmogaus-šeimininko. Ir užtenka vos kelių savaičių, kad šuo pajustų pasitikėjimą, kad priprastų ir kas žmogaus dėmesys jam pasidarutų svarbiausias dalykas, kurio jis laukia kasdien. Ir sulaukęs 13 metų šitas mielas senukas ieško pirmojo savo šeimininko.
 

____________________________________
Daugiau informacijos apie mane
+370 646 19845


Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.