Navis

Prieglaudoje praleistas laikas:
5 mėnesiai 12 dienų ir val.


Paremti per Paysera


VARDAS: Navis
AMŽIUS: 2019 02 13
DYDIS: Aviganio dydžio, labai išsekęs, turi priaugti svorio. Dabar sveria 24 kg, turėtų sverti kokius 30 kg
SKIEPYTAS
ČIPUOTAS
KASTRUOTAS

Nežinau, kaip ir pasakyt, kad kažkas neužpavydėtų, bet mano blakstienos natūralios. Jokio priauginimo. Grynas pagimimas. Ir ne, jų neišpešit. Daug kas bandė - nepavyko!

Užteks apie tas blakstienas. Mane visi myli ne dėl jų! Šakės, chebra, koks aš fainas! Aš tiesiog… nežinau! Visiškas cacutis! Čia kaip Monika iš “Draugų” sakė savo ką tik gimusiam sūnui: “Aš tave taip mylėsiu, kad jokia moteris nebus tau tinkama į žmonas.” Aš bijau, kad man taip nebūtų. Čia mane visos taip myli, kad irgi nesugalvotų, kad joks žmogus man nebus tinkamas į šeimininkus. Nes man reikia šeimininko. Labai reikia žmogaus man. Aš net pasivaikščiojimų metu einu prie kojos prisispaudęs, taip man reikia artumo. Visą gyvenimą iki tol aš jo negavau.

Gyvenau prie grandinės. Mane konfiskavo iš baisių sąlygų. Atvažiavau perkaręs kaip siūlas. Po truputį atsistatau. Bet tas badavimas visiškas nulis, palyginus su tuo, kad man visą šitą laiką trūko žmogaus. Man labai reikia žmogaus-draugo, žmogaus-šeimininko, žmogaus-šeimos nario, kuris norėtų skirti man savo dėmesį, laiką ir mylėtų taip, kaip aš to vertas.

____________________________________
Daugiau informacijos apie mane
+370 646 19845


Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.