Lordas (Švedija)


VARDAS: Lordas
AMŽIUS: 2019 03 21
DYDIS: Gigantiškas, Maskvos sarginio šuns dydžio, sveria apie 60 kg, bet atvyko išsekęs, tai palaipsniui svoris auga.
KITI GYVŪNAI: Negali gyventi su katėmis ir nerizikuotume su kitais šunimis, nes neturi socialinių įgūdžių bendraujant su šunimis.
VAIKAI: Lordas geras šuniukas, bet jaučiasi mažyčiu šuniuku, todėl nemoka švelniai žaisti. Mažą vaiką galėtų nenorėdamas sužeisti.
SKIEPYTAS
ČIPUOTAS
KASTRUOTAS

Mūsų širdukas. Geraširdis milžinas, kuriam žmogaus dėmesys svarbiau už skanėstus. Prieš jį tikrai galit nesipuikuoti savo arais ar hektarais - nusimyžti jam ant jų tiesiogine to žodžio prasme. Jam reikalingas žmogaus dėmesys, artumas. Jis nori užmigti, susirangęs savo žmogui po kojom, o ne kažkur vienišas tuose aruose. Vienišas jis jau prisigyveno. Kai jo savininkė išvažiavo gydytis, beveik metus šuo praleido vienui vienas sodyboj, uždarytas voljere. Žmonės atnešdavo jam pavalgyt. Nereguliariai, kas kada galėdavo. Jis labai sukūdo. Visiškai negavo fizinės iškrovos, dėl ko stipriai sunyko jo kojų raumenys. Kai jis atvažiavo, jam jau po kelių žingsnių pradėdavo drebėt letenos. Sunku tokioms silpnoms nešti tokį didelį vyrą. Dabar jau stiprėja. Palaipsniui vis didinam nueinamus atstumus. Didėja ir jo ištvermė. Jam įdomu vaikščioti ten, kur jis dar nėra buvęs. Jis labai noriai mokosi naujų dalykų. Važiavimas mašina jam buvo viziškai naujas ir nejaukus dalykas, bet jis gan greit suprato, kad mašina jį nuveš kažkur, kur smagu. Ir labai greit pradėjo pats veržtis į tą mašiną. Nepratęs lipti laiptais, bet perlipa savo baimę ir nueina jais. Kol kas nedrąsiai, bet tikrai išmoks. Nes, nors ir negyvenęs geriausio šuniško gyvenimo, jis turi labai gerą prigimtį ir net į jį gąsdinančius dalykus žiūri be didelio streso. Labai fainas šuo tik fainam, šunį draugu ir šeimos nariu laikančiam šeimininkui, o ne jo kiemui. 

 

____________________________________
Daugiau informacijos apie mane
+370 646 19845


Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.