Liudvis

Prieglaudoje praleistas laikas:
1 mėnuo 28 dienos ir val.

Paremti

VARDAS: Liudvis
AMŽIUS: 2012 08 23
KILMĖ: Šarpėjaus mišrūnas
SKIEPYTAS
ČIPUOTAS
KASTRUOTAS

Buvau nuvestas į poligoną, prišitas prie medžio ir paliktas numirti. Su griežtu antkakliu ant kaklo, įuaugusiais kojų nagais, dėl kurių sunkiai galėjau minti letenas. Buvau paliktas pačiu baisiausiu būdu. Bet mane rado! Atvežė į prieglaudą. Čia nepasilikau. Mane priglaudė viena nuostabi moteris. Ji nuvežė mane pas daktarytę. Daktarytė sutvarkė įaugusius nagus, ištyrė kraują, apžiūrėjo viską. Dėl kurį laiką trukusio badavimo, buvo nusilpę kai kurie mano organai. Ta nuostabi moteris gydė mane savo namuose. Maitino žalia mėsa, kas dar labiau skatino gyjimą. Šiandien aš atrodau daug geriau nei nuotraukose. Ir jei pirmą dieną visi manė, kad aš labai senas, tai šiandien visi tiki amžiumi, kurį man nustatė daktarė.
Turiu tik dvi bėdas, kurias būtinai turi žinoti būsimas šeimininkas - aš negirdžiu, dėl ko ramiau išsimiegu, ir aš labai dažnai šlapinuosi. Labai tikiuosi, kad tai išgydoma. Tai gali būti mano baisaus likimo pasėkmė. Žiūrėsim. 
Bet be viso ko, aš esu nuostabus, tiesiog nuostabus šuo! Visų veterinarinių procedūrų metu buvau toks kantrus, kad laikina globėja vos tramdė ašaras pasakodama apie tai. Aš draugiškas su visais ir visada. Nėra šuns, kuris nekeltų man džiaugsmo, nėra žmogaus, kuris man nepatiktų. Netgi po to, kaip žmogus paiselgė su manimi, aš absoliučiai patikliai žiūriu į visus, kurie su manimi bendrauja. Aš tikrai vertas antro šanso.

____________________________________
Daugiau informacijos apie mane
+370 646 19845


Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.