Kyra

Prieglaudoje praleistas laikas:
6 mėnesiai 7 dienos ir val.


Paremti per Paysera


VARDAS: Kyra
AMŽIUS: 2018 01 01
DYDIS: Esu vidutinio ūgio, bet tvirto sudėjimo
SKIEPYTA
ČIPUOTA
STERILIZUOTA

Žodžiu, man reikia namų. Nesuprantu, kiek užsuku į prieglaudą, tiek mano draugai jau būna radę namus, o aš kaip laikinoj globoj, taip laikinoj globoj. Noriu turėt savo žmogų, kurį galėčiau mylėt taip, kaip myliu laikiną globėją!
Šiaip, esu iš tų šunų, kuriems nėra būtina tampytis po miestą (o dabar gyvenu vidury centro). Prie jo aš tikrai pratus, nu bet nepatinka man minios žmonių (jei Klaipėdos minias galima pavadinti miniomis), nepatinka svetimų žmonių žvilgsniai, nenoriu jokių susibūrimų. Norėčiau gyvent kažkur arčiau gamtos, gamtoj aš atgyju! Myliu smėlį, mišką, laukus! Tada tai spindi mano akys! Norėčiau, kad su savo žmogum galėtume abu mėgautis gamta, o ne miesto šurmuliu.
O bet tačiau, visada noriu būt šalia žmogaus! Dieną naktį noriu matyti ir galėti priglausti savo makaulėlę žmogui prie veido. Iš esmės esu tobulas šuo. Girdėjau žmones kalbant, kad dienas leisti su šuniu miškuose, o vakarus kartu ant sofos skaitant knygą yra tobulas gyvenimas! Man reikia tik teisingo šeimininko, su kuriuo galėtume dalintis savo dienomis  ❤️
 

____________________________________
Daugiau informacijos apie mane
+370 646 19845


Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.