Koksas

Prieglaudoje praleistas laikas:
2 mėnesiai 0 dienos ir val.


Paremti per Paysera


VARDAS: Koksas
AMŽIUS: 2020 02 20
DYDIS: Nemažas vyrukas, 28 kg svorio
SKIEPYTAS
ČIPUOTAS
KASTRUOTAS

Esu fainas jaunas šuo, kuriam buvo tekęs net labai nefainas gyvenimas. Kai man buvo maždaug metai, mane pasiėmė vienas tipelis ir pasodino prie grandinės kažkokiam tvarte su foteliu. Taip prasėdėjau trejus metus, o tada, nepatikėsit, bet pasodino tą tipelį, ir aš galėjau išeit į laisvę! Žmonės kalba, kad man čia viską sutvarkė kažkokia kalė vardu Karma. Nežinau, kas iš tikrųjų čia tai sutvarkė, bet esu dėkingas!
Žmogui esu meilės meškinas. Raitausi po kojom, įsirangau į glėbį ir išsilydau, žodžiu, esu visiškai žmogaus šuo. Po ilgo laiko nieko neveikimo ir pasaulio nepažinimo dar bandau atsigriebti, tai kvapai kol kas mane vilioja kartais labiau, nei žmogaus dėmesys, o juo labiau skanukai iš jo kišenės. Bet, kai suprasiu, kad uostymas yra tai, kas iš manęs jau nebebus atimta, aš būsiu labai į žmogų orientuotas šuo. Turiu tam pagrindus.
Santykiai su šunimis šiek tiek labiau komplikuoti. Su kalėm viskas gerai! Jos man patinka, mano draugės ir šiaip faina. Patinai… Nežinau! Geriau jų nebūtų. Kad ten praeit pro patiną negalėčiau, taip nėra, bet va vaikštom su kokiu Hugo ir geriau, kad mūsų žvilgsniai nesusitiktų. Galim šalia vaikščiot, būt vienoj chebroj, bet taip labiau ignoro principu. Bet jei tik vienas kitam kažką pabandom pasakyt, jau geriau skirkit mus.
Bet neišsiplėskim apie tuos patinus. Tik labai iššūkius mėgstantis žmogus sugalvoja auginti du ar kelis patinus. Tai nėra būtina. Galima apsieiti ir su vienu. Pavyzdžiui, su manim ;) Tai va ir ieškau namų dabar. Be kitų patinų, bet su fainais žmonėm.

____________________________________
Daugiau informacijos apie mane
+370 646 19845


Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.