Karolukas

Prieglaudoje praleistas laikas:
2 mėnesiai 3 dienos ir val.


Paremti per Paysera


VARDAS: Karolukas
AMŽIUS: 2012 10 01
DYDIS: Vidutinio ūgio, 22 kg svorio
SKIEPYTAS
ČIPUOTAS
KASTRUOTAS

Mano šitas laiškas ypatingam Žmogui. Tam, kuris myli ne tik akimis, kuris nesivaiko madų, kuris mato daugiau, nei veislė ar amžius, kuris ieško draugo ir galimybės kažkam pakeisti gyvenimą.nAš pasaulį matau tik viena akimi, beveik jo negirdžiu ir lyg tai to nebūtų gana, man likimas dar atsiuntė insultą. Dabar į visus žiūriu mielai pakreipęs galvą.
Sakysit, turiu visas sąlygas bambėti ir pykti? Taip! Bet aš tam nešvaistau savo laiko. Aš atsibundu su šypsena. Paklauskit, ar kas nors kada matė mane blogai nusiteikusį? Niekada! Kam taip švaistyt savo gyvenimą?
Aš smagus. Ir nors prisistačiau, kaip visiškas ligonis, aš esu stiprus šuo. Jei mane kas sudomina, pavadį tempiu kaip rimtas vyras. Ir su savanore nueinu ilgiausius atstumus nepavargęs. Ir su patinais į kiemą išsiaiškint einu be baimės. Nesu aš koks paliegėlis, aš tik realiai vertinu savo šansus. Į tokius kaip aš dažniausiai niekas nežiūri. Kai šalia yra jaunas, sveikas kaimynas, pro mane visi praeina taip, lyg tai manęs ir nebūtų. Bet aš žinau, kad jei pas mane ateis Žmogus, jis tikrai bus ypatingas. Jam ir yra skirtas mano laiškas.
 

____________________________________
Daugiau informacijos apie mane
+370 646 19845


Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.