Džango (VIDEO)

Prieglaudoje praleistas laikas:
7 mėnesiai 21 diena ir val.


Paremti per Paysera


VARDAS: Džango
AMŽIUS: 2017 08 02
DYDIS: Kiek mažesnis už aviganį, 22 kg
SKIEPYTAS
ČIPUOTAS
KASTRUOTAS

Jo būda stovėjo plyname lauke, kur žmogus beveik nepraeidavo. Kai saulė būdavo labai aukštai, jis praktiškai neturėdavo pavėsio, nes tik ta būda ir galėdavo jam sukurti pavėsį. Kai mes pirmą kartą atėjome pas jį susipažinti, jis nežinojo, kaip elgtis gavus šitiek dėmesio sau vienam. Kai paprašėme savininkės užsegti jam antkaklį ir ji prie jo priėjo, jis pasilėpė būdoj. Išlindo tik mums jį pakvietus. Šeimininkės šuo bijojo. Jis dar visai neseniai buvo labai nelaimingas šuniukas...
Viskas! Visa tai jau praeity. Matytumėt, su kokiu alkiu jis tyrinėja pasaulį, kuris buvo iš jo atimtas. Su kokia energija jis veržiasi pas kiekvieną žmogų, nes pagaliau jo gyvenime atsirado žmonių, kas yra svarbiausia šuniui.
Vis dar pasitaiko išminčių, kurie drįsta pasakyt, kad amsėti prie grandinės yra šuniškas gyvenimas. Ne! Šuniškas gyvenimas yra toks, kokį jam sukuria žmogus. Pakeiskim pagaliau šitos frazės reikšmę ir kurkim laimingus šuniškus gyvenimus jiems. Jei jie to neverti, tai nežinau, kas galėtų būti vertas.
Štai dar viena sėkmės istorija Jums, kuri, tikimės, sulauks dar laimingesnės pabaigos!

 

____________________________________
Daugiau informacijos apie mane
+370 646 19845


Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.