Dotas


VARDAS: Dotas
AMŽIUS: 2019 06 10
DYDIS: Esu nemažas šuo, apie 25 kg svorio
SKIEPYTAS
ČIPUOTAS
KASTRUOTAS

Dotui lūžo letena, šeimininkas sužinojo, kad reikės leteną gydyt (shoking!), ir nusprendė, kad atsisakyti šuns bus geresnis sprendimas. Visada atsiranda teisinančių tokius šeimininkus: "matėt, kokios kainos?", "gal šeimininkas neturi pinigų" ir t.t., ir bla bla bla. Kainom pasidomėti ir apie tai galvoti reikia prieš priimant šunį, o ne tada, kai jam prireikia operacijos dėl sutrupinto kaulo. Klinika (Ortovet Kaune) ir Lietuva-gyvūnams nepaliko šuns likimo valiai ir jam visgi buvo suteiktas gydymas. Neretai svetimiems žmonėms labiau rūpi gyvūnas, nei pačiam gyvūno šeimininkui.
Dotas klinikoje liko vienui vienas. Po sunkios operacijos, skausmų, tarp svetimų žmonių, nesulaukdamas, kad šeimininkas jo ateitų. Šuo tai nesupranta, kad netekti šitokio tik į gerą. Kad yra šimtai tokių, kurie paskutinius savo daiktus parduos, jei tik galės išgydyt savo šunį, ir kad va tokio jam ir reikia ieškot.
Labai greit sugijo kojytė ponuliui. Po kurio laiko rentgenas parodė, kad šuo beveik kaip naujas. Ir, kai atvyko pas mus, jis net neberaišavo. Tik iš streso porą dienų šlapinosi su krauju - tokį stresą šuniukui įvarė visi šitie pokyčiai.
Dabar jis yra mūsų linksmuolis Dotas :) Netgi buvo gavęs pasiūlymą vykti gyventi į Vokietiją. Bet nekirtęs sienos grįžo atgal. Taip greit, kad net nespėjo sustresuot. Namie jis elgėsi kuo puikiausiai, kaip jie patys sakė, kaip iš vadovėlio. Bet, jų teigimu, negražiai reagavo į vaiką, kai jis apsikabino Dotą ir kai stūmė dviratį. Į apkabinto šuns reakciją net neketinam gilintis, šunys tokių bajerių nemėgsta, todėl to daryti nereikėtų nai vaikui, nei suaugusiam. Bet antrą reakciją norėtume pastebėt. Kadangi mes vaikų neturime, dabar jis su šunų elgsenos specialiate vaikšto į miestą ir žiūri, kokios gi tos jo reakcijos. Kol kas jam tiek prabėgantys, tiek pralekiantys su paspirtukais vaikai ar šiaip praeiviai nekelia jokių emocijų. (Visi video iš šitų užsiėmimų bus sudėti į Instagram storius). Mums jis atrodo visai smagus šuo. Ne pats drąsiausias, yra dalykų, kurie jį dar nugąsdina, nes ne daug ko matęs gyvenime, bet šiaip smagus vaikinas: draugiškas su žmonėmis, su šunimis, netgi su katinais, nes laikino globėjo namuose prieš atvykdamas pas mus buvo apsistojęs su katinu. Žodžiu, smagus jaunas pilietis, kuriam iki šiol nelabai sekėsi, o jis labai nori, kad pasisektų.
 

____________________________________
Daugiau informacijos apie mane
+370 646 19845


Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.