Dora

Prieglaudoje praleistas laikas:
1 mėnuo 9 dienos ir val.


Paremti per Paysera


VARDAS: Dora
AMŽIUS: 2020 06 12
KILMĖ: Jagdterjero mišrūnė
DYDIS: Nedidukė, apie 10 kg
SKIEPYTA
ČIPUOTA
STERILIZUOTA

Kad ir kiek protingi žmonės bešnekėtų apie nelegaliai dauginamus šunis, vis tiek visada atsiranda sakančių: “Tai mačiau ir mamą, ir tėtį, jie ten gerai gyvena, o man tų dokumentų niekam nereikia” ir visokios panašios frazės. Aš esu gyvas įrodymas, kad reikia ir, kad nuo to, kas pardavinėja šunis, priklausys ir kur tie šunys papuls. Tiems, kurie mane į šitą pasaulį atvedė, tikrai nerūpi mano gerovė. Kitu atveju dabar dienų neleisčiau prieglaudoje.
Istorija tokia, kad buvau atiduota (atiduota, o ne parduota todėl, kad gimiau su “defektu” ir turiu pažeistą vieną akį) vyresnio amžiaus moteriškei, kuri jau turi įdėti pastangų, kad pilnai galėtų savimi pasirūpinti, tai ką jau kalbėti apie kitą gyvą būtybę. Šeimininkę aš mylėjau, o ji mylėjo mane. Tačiau šuniui, kad ir kaip daugelis galvotų, meilės nepakanka. Mano prigimties šunims reikalingas ypač didelis krūvis, o jo aš negavau niekada gyvenime. Kai buvau paauglė, mane pradėjo vedžioti kažkoks buvusios šeimininkės kaimynas iki kol paaiškėjo, kad jis mane mušdavo. Stipriai. Tuomet geri žmonės pasakė tai mano šeimininkei ir daugiau aš jo nebesutikau, tačiau mano galvytėj liko labai labai aiškus vaizdas kaip mane muša. Augant tapau vis labiau ir labiau nervinga. Buvau pilnut pilnutėlė energijos, kuri sprogte sprogo many, o aš buvau uždaryta namuose su keliais išėjimais į mažą aptvertą kiemą, kuriame bėgiodavau palei tvorą ir garsiai lodavau ant visų praeivių.
Aš - šuo, todėl iš prigimties aš myliu žmogų, tačiau neturiu jokių socialinių įgūdžių. Pasitinku darbuotojas su didžiausiu džiaugsmu, džiaugiuosi, verčiuosi ant nugaros ir staiga išsigąstu, galiu parodyti dantis, nors atrodo, kad pati to nenoriu. Matyt, prisimenu savo praeitį ir žmogaus rankos man asocijuojasi ne tik su gerais, bet ir su labai blogais dalykais.
Mano istorija kiek kitokia. Lengvas, minkštas ar lipšnus šuo aš nesu. Ieškau išskirtinai atsidavusių šeimininkų, idealiausia būtų suprantantis mano prigimties šunis. Aš jaunas šuniukas, labai norėčiau pamatyti, ką reiškia tas tikrasis, geras šuniškas gyvenimas.
 

____________________________________
Daugiau informacijos apie mane
+370 646 19845


Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.