Dobis

Prieglaudoje praleistas laikas:
1 mėnuo 20 dienų ir val.


Paremti per Paysera


VARDAS: Dobis
AMŽIUS: 2020 10 30
DYDIS: Esu mažiukas, sveriu apie 10 kg
SKIEPO laukiu
ČIPO laukiu
KASTRUOTAS

Pažiūrėjus į mane atrodo, koks mielas, jaukus, mažiukas šuniukas. Aha! Pasvajokit! Turiu tokį ryškų resursų saugojimą, kad mano buvusiai šeimai pasidarė nebeįmanoma su manimi gyventi. Šeimininkė stengėsi visom išgalėm mane išmokyti gerų manierų. Myliu ją labai. Ji mane irgi. Steigėja seniai matė taip nuoširdžiai verkiantį šeimininką, kuris atiduoda savo šunį į prieglaudą. Tie, kurie randa, globoja, prižiūri ir atiduoda, nes, pavyzdžiui, neįstengia rasti namų savo globotiniui, jie tai verkia, jiems liūdna, jiems plyšta širdys. Šeimininkams skauda daug rečiau. Verkia dauguma, bet daugiau krokodilo ašarom. O mano šeimininkei tai buvo nuoširdus skausmas ir ji norėjo dar pabandyti, bet jai nebuvo suteikta daugiau laiko to daryt.
Šeimininkė su manimi ėjo į dresūrą. Lauke elgiausi pakankamai gerai, nes viso lauko nelaikiau savo nuosavybe, jaučiausi ten kaip svečias ir elgiausi kaip svečias. Artėjant prie namų pradėdavau savintis viską ir naglėt. Resursais laikyti sugalvodavau bet ką: maistą, žaislus, guolį, sofą, net šalia esantį žmogų. Jei man pasirodydavo, kad kažkas į tai kėsinasi, pradėdavau tai ginti ir gindavau aršiai. Esu tikrai nelengvo charakterio šuo. Beeeeet gal pastebėjote, kad pasakodamas apie save kalbu būduoju laiku. Todėl kad aš tikrai labai pagerėjau po to, kai atvažiavau čia. Iš manęs pirmiausia buvo atimti visi resursai. Atvykau čia su didžiausiu maišu guolių, žaislų ir kitokio gėrio, kurio buvo pripirkusi šeimininkė. Bet tokių šuniukų, kaip aš, atžvilgiu lepinimas yra būtent tai, ko nereikia daryti. Man reikia nustatyti taisykles ir jų laikytis. Ir tiek aš, tiek su manim čia dirbančios merginos, tiki, kad tokiu atveju tikrai būtų smagu su manimi gyventi. Svarbiausia, kad naujuose namuose man būtų griežtai parodyta mano vieta: jokių lipimų ant sofų, jokių maitinimų prie stalų, jokių apkrovimų žaislais - žodžiu, jokio lepinimo ar pataikavimo man negali būti, nes aš tuo tikrai pasinaudosiu. Aš esu šmikis, už gerą geru neatsakysiu, pasinaudosiu man duodamom dovanom ir užlipsiu ant galvos.
Nežinau, kiek šansų, kad būdamas toks aš rasiu namus. Bet galbūt kažkur yra žmogus, kuris paskaitęs mano skelbimą pagalvos, kad aš kietas bičas ir kad smagu būtų priimti mano mestą iššūkį.

____________________________________
Daugiau informacijos apie mane
+370 646 19845


Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.