Dobis

Prieglaudoje praleistas laikas:
8 mėnesiai 2 dienos ir val.


Paremti per Paysera


VARDAS: Dobis
AMŽIUS: 2020 10 30
DYDIS: Esu mažiukas, sveriu apie 10 kg
SKIEPO laukiu
ČIPO laukiu
KASTRUOTAS

Ko aš prikalbėjau apie save, kai atvariau čia, net skaityt baisu! O mergos dar stebisi, kodėl manimi, tokiu fainučiu, niekas nesidomi. Aš tokį prisistatymą paskaityčiau, irgi nesidomėčiau savim. Bet, chebryte, aš labai pasikeičiau! Labai! Visai kitas šuo. Net mano buvusi šeimininkė vis parašo mums, kad negali patikėti, koks aš pasikeitęs. Todėl, jei skaitėt mano pirminį prisistatymą, tai pamirškit, nes aš pats jau pamiršau, koks kažkada buvau.
Aš kaip tie filmų personažai, kur pradžioj būna išpaikinti, su niekuo nesiskaito, o susiduria su realybe ir išmoksta paprastumo, o dar svarbiau, išmoksta būt laimingi. Aš lygiai taip pat! Atvariau čia išpaikintas princas su penkiais maišais visokių turtų, kuriais dalintis nenorėjau. Nesiskaičiau su niekuo, nes iki tol man viskas buvo leidžiama, aš buvau pasaulio bamba. Tada atsidūriau tarp kelių dešimčių kitų tokių pasaulio bambų ir kažkaip teko nusileist ant žemės. Tada man buvo paaiškintos taisyklės, gavau mokymą ir galiausiai pasidariau nuostabus mielas šuniukas, kuris eina į žygius su visiškai nepažįstamais žmonėmis, raito prieš juos savo užpakaliuką, prašydamas pakasyti ir lenda bučiuotis. Aš pasidariau linksmas, laimingas ir labai malonus šuniukas.
Vienintelis dalykas, ką būtina suprasti mano būsimam šeimininkui - man reikia taisyklių. Jei leisi lipti ant galvos, tai aš būtinai tuo leidimu pasinaudosiu. Prisiekiu. Jei iškart man paaiškinsi, kas man galima, o kas ne, turėsi labai fainą geriausią draugą. Aš padariau milžinišką pažangą, kad tik turėčiau šansų rasti Tave. Labai Tavęs laukiu atvykstant susipažinti su manimi, būsimas šeimininke.
 

____________________________________
Daugiau informacijos apie mane
+370 646 19845


Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.