Denzelis

Prieglaudoje praleistas laikas:
8 mėnesiai 27 dienos ir val.


Paremti per Paysera


VARDAS: Denzelis
AMŽIUS: 2022 01 01
DYDIS: Vidutinio ūgio, apie 20 kg
SKIEPYTAS
ČIPUOTAS
KASTRUOTAS

VIs turėjau reikalų, nebuvo, kada Jums prisistatyt. Truputį čia pažindinausi su kai kuo, truputį mokslus krimtau, nes mergaitės aiškino, kad man būtinai reikia. Atvariau toks nutrūktgalvis. Sakyčiau, KAIP nutrūkęs nuo grandinės, bet aš tikrai buvau nutrūkęs nuo grandinės, tai kaip ir atleistina. Kažkoks lopas iš kažkur susiveikė mane, pasodino prie būdos, kad saugočiau vištas, o man vienodai tos jo vištos, pareiškė, kad nelojančio šuns jam nereikia ir išsiuntė mane į prieglaudą. Jei taip visai visą istoriją pasakot, jis pirma sake, kad kažkur išsikrausto, dėl to nebegali manęs turėt, o paskui jau išaiškėjo tikros priežastys. Man velniškai pasisekė, kad ištrūkau vos sulaukęs metų, tik gaila to, kuris turbūt mane pakeis…
Bet grįžkim prie manęs. Kaip supratot, aš ne sargas. Aš esu strakalas makalas. Vaikas dar visiškas. Labai kūdas, visi manė, kad tas prieš tai manęs nemaitino, dėl to aš toks, o man atrodo, kad aš tiesiog tiek visko nuolat veikiu, kad kalorijos neužsilikusios pabėga iš manęs.
Bet aš esu labai imlus mokinys. Greit pagaunu, ko iš manęs nori. Atvariau čia tokios pietietiškos natūros, šokau visiems į glėbį, subraižiau ne vienas kojas, sunervinau ne vieną introvertą, bet užteko vienos pamokos ir aš supratau, kad džiaugtis galima ir stovint visom keturiom letenom ant žemės. Todėl man atrodo, kad su teisingu šeimininku turėčiau užaugti labai geru šunimi. Ačiū Redai, kuri parūpino man kelialapį į Linksmąsias pėdutes, kur man nušvito viltis visiškai pakeisti gyvenimą. O dabar man reikia kelialapio į fainus namus.
 

____________________________________
Daugiau informacijos apie mane
+370 646 19845


Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.