Bruno

Prieglaudoje praleistas laikas:
7 mėnesiai 16 dienų ir val.


Paremti per Paysera


VARDAS: Bruno
AMŽIUS: 2011 11 11
DYDIS: Turėčiau būti vidutinio ūgio ir sverti iki 15 kg, bet buvę šeimininkai mane kankino maistu, taigi kol kas sveriu 33 kg
SKIEPYTAS
ČIPUOTAS
KASTRUOTAS

Mane maždaug prieš metus išsivežė gražų, grąžino nutukusį ir nelaimingą. Reikėjo matyt, kaip mano merginos pyko, praktiškai mačiau, kaip spjaudėsi ugnimi. Aš rimtai. Ir pyko visiškai ne todėl, kad buvau grąžintas. Kad mane grąžino, jos net džiaugėsi, nes jei tokiu tempu mane būtų tuose namuose kimšę, dar po metų būčiau sprogęs iš strorumo ir visų ligų, kurios seka po tokio besaikio valgymo. Ir čia priekaištai ne man. Aš gi šuo. Iš kur pas mane saikas? Šuns saikas yra šalia esantis šeimininkas. Maniškiai tokio meturėjo, todėl be sąžinės graužaties kankino mane maistu ir neėmė į galvą. Čia tokie buvo paskutiniai mano šeimininkai. Kokie buvo prieš tai, aš jau nebepamenu. Šiaip aš esu iš užsienio grįžęs emigrantas. Tai buvo pakankamai seniai, kas ten ir kodėl, jau nebeprisimenu, bet žodžiu, gyvenime esu ragavęs visokios duonos, emigranto taip pat.

Šiaip esu visų čia mylimas šuo, tas, kurį daugelis laiko lengvu šunimi, kas skamba ironiškai turint omeny, kai sveriu dvigubai tiek, kiek turėčiau sverti. Aš sutariu praktiškai su visais kiemo šunimis: man nesvarbu, ar patinas, ar kalytė - man tinka visi. Todėl, kai neseniai švenčiau gimtadienį, mano gimtadienyje dalyvavo labai daug svečių. Buvo fainas vakarėlis. Fainam šuniui, fainas ir vakarėlis.

Merginos įsitikinusios, kad aš negirdžiu. Man atrodo, kad aš kažkiek girdžiu, bet daug silpniau, nei kiti. Man tai yra pliusas, nes kai kiti šokinėja nuo bet kokio lojimo, aš dedu į chrapą ir vargo nematau. Tik dėl šitos priežasties mane vedžioja su pavadžiu, nes šiaip aš esu paklusnus, orientuotas į žmogų arba dar labiau į jo sanką su skanukai (ofkors!), aš net neturiu minčių kur nors nuklysti, tik reikiamu metu merginos gali manęs neprisikviesti, todėl, apsisaugant, mane vedžioja su ilgu ilgu pavadžiu. 

Aš prieglaudoje atsiduriu antrą kartą, kas nėra sąžininga, nes aš tikrai esu geras šuo. Man 11 metų ir aš į pasaulį žiūriu tik viena akimi, kas stipriai sumenkina mano šansus rasti namus, bet aš esu toks fainas šuo, kad nenuleid-iu letenų ir neprarandu vilties ir vėl turėti šeimininką, kuris skirs man pakankamai dėmesio ir meilės ir nejaus poreikio to kompensuoti maistu. Labai laukiu.

____________________________________
Daugiau informacijos apie mane
+370 646 19845


Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.