Bra (VIDEO)

Prieglaudoje praleistas laikas:
4 mėnesiai 8 dienos ir val.


Paremti per Paysera


VARDAS: Bra
AMŽIUS: 2014 04 09
DYDIS: Belgų aviganio malinua dydžio
SKIEPYTAS
ČIPUOTAS
KASTRUOTAS

Belgų aviganių mylėtojams - galvą pametęs malinua Bra. Panašu, kad jis galvoja, kad pas mus atvažiavo sunešiot malkų. Arba tiksliau išnešiot. Pofik jam, kad mes kelias dienas jas krovėm į krūvą - po jo atvykimo mūsų kieme visur mėtosi malkos, nes kai šitas ponas išeina į kiemą be malkos nasruose jo nepamatysi. Taip, kaip nuvažiavus prie jūros, negali eiti šalia tų kopų, kurios sutvirtintos šakomis - šitam gražuoliui atrodo, kad ten jam paruoštas kažkoks žaidimas. Miške visada einam ne dviese, o su kokiu pagaliu. Toks obsesyvus požiūris į daiktus, kurie patraukia pono akį. Pavyzdžiui, pirmo mūsų pasivaikščiojimo metu jis pakakojo, aš išsitraukiau maišelį surinkti jo nusimestą naštą, o jis čiumpa ir praryja maišiuką. Tiesiog! Per sekundę, nespėju ir sureaguot.
Beeeet, tai labai į žmogų orientuotas šuo. Atvyko su puikiu bagažu pradinio išsilavinimo. Pirmą mudviejų susipažinimo dieną jis jau demonstravo man, ką yra išmokęs namie. Ir daro viską automatiškai, atrodo, kad jam nereikia net galvot, paprašai ir jam tai šventa (įkelsiu į komentarą).
Išprotėjęs, energingas, bet labai atsidavęs žmogui ir imlus mokslui šuo, kuris ieško šeimininko, suprantančius šitokias choleriškas asmenybes.

 

____________________________________
Daugiau informacijos apie mane
+370 646 19845


Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.