Bolis


VARDAS: Bolis
AMŽIUS: 2020 01 01
DYDIS: Vidutinio dydžio, 20 kg
SKIEPYTAS
ČIPUOTAS
KASTRUOTAS

Žinot, jau atsibodo. Tik ir girdžiu: “ką jis man primena.../ kaip jis man kažką primena.../ į Skautą panašus.../ o man tai į Nouteilą”. O aš gi Bolis! Vienas vienintelis toks ir tikrai išskirtinis, bet ką jau čia. Panašus į kažką, bet man vienodai, aš toks visiškai pats sau fainas!
Greitai pamilstu žmones ir tada jau myliu laaabai stipriai. Esu toks vaikiškas, šiltas šiltas, minkštas pūkų kamuoliukas, noriu daug glostymų ir žaidimų. Nuo konfliktų traukiuosi, mėgstu turėti daug draugų. Šiaip girdėjau kalbas apie mano vieną minusiuką. Sako, kad aš nesu valgus, tai mane gali būti kiek sunkiau mokyti. Nors aš manau, kad su teisingu žmogumi aš išmoksiu daug naujų dalykų. O ir paskatinimas gali būti ne tik maistas... Man labai tinka ir žmogaus pagyros. Nors turiu pripažinti, kad kai man pasiūlė sūrio per Lotos gimtadienį, tai neatsisakiau... Taip kad, nežiūrėčiau į tai kaip į minusą, nes noriu tikėti, kad aš vienas didelis pliusas ir tiek.
Apie praeitį labai daug nepapasakosiu, nes neatsimenu. Žinau, kad turėjau namus, žinau, kad mane iš jų paėmė geri žmonės. Vadinasi dabar noriu turėti jau tuos tikruosius namus, iš kurių manęs gelbėti nereikės.
 

____________________________________
Daugiau informacijos apie mane
+370 646 19845


Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.