Vudis (VIDEO)


VARDAS: Vudis
AMŽIUS: 2011 08 01
DYDIS: Esu nemažas šuo, mano ūgis ties ketera 54 cm, svoris - 27 kg
SKIEPYTAS
ČIPUOTAS
KASTRUOTAS

Aš čia atvažiavau iš Grindos. Mane atvežė viena super faina mergina, kuri mane lankydavo tenai, ir kuri išsivežė linkmutį Liudvį į savo namus.
Atvažiavau ir visi aiktelėjo - sako, kad aš labai į jų Rikutę panašus (aš pats jos nepažįstu, bet sako, kad Rikutė buvo prieglaudoje ilgai gyvenusi kalė, prieglaudos direktorė, apie ją net pasaka išleista "Linksmosios Rikos pėdutės", svarbi asmenybė - į tokią negėda būt panašiam).
Išvariau su tokia faina moterim į žygį ir paaiškėjo, kad aš ne tik iš veido, bet ir savo būdo į Riką panašus. Ji savo meilę dalino visiems. Aš irgi! Optimistas iš prigimties. Man nėra blogų dienų, aš visad iš guolio išlipu ta letena, man niekada nesinori niurzgėti ar kažko nenorėti. Šypsena ir ratu iš laimės besisukanti uodega - du mano pagrindiniai aksesuarai. Varėm su ta moterim pajūriu, greitu žingsniu, kartu su vėju - ir taip gera. Aš toks laimingas! Sutinkam vaikų, tie puola man ant kaklo - aš neburzgiu, kam čia tie vaikai man karasi ant kaklo ir lenda į mano asmeninę erdvę. Atvirkščiai, aš laimingas! Mano širdis didelė, joje vietos užteks visiems. Šypsausi visiems, kurie mane šnekina, džiaugiuosi susipažinęs. Aš esu nepataisomas optimistas! Ieškau šeimininko, kuris su tokiu pačiu džiaugsmu žiūrėtų į gyvenimą. Būtume du iki ausų išsišiepę laimės kūdykiai ;)

 

____________________________________
Daugiau informacijos apie mane
+370 646 19845


Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.