Stičas


VARDAS: Stičas
AMŽIUS: 2011 05 05 
KILMĖ: Labradoro retriverio mišrūnas
DYDIS: Sveriu apie 35 kg
SKIEPYTAS
ČIPUOTAS
KASTRUOTAS


Pagaliau į pabaigą "eina" šventės, fejerverkai ir kalėdiniai varpeliai, ir aš pagaliau galiu prisistatyti pasauliui, nebijodamas, kad mane kažkas pasiims tik šventinės nuotaikos apimtas, o paskui per Velykas supras, kad paskubėjo. Ok, baigiu lyriškai nukrypusią įžangą ir einu prie esmės. Aš esu super fainas bičas, draugelis, geros nuotaikos ambasadorius, dubenėlio laikymo dantyse ir maisto kaulijimo specas, kuris visą savo gyvenimą kabojo ant grandinės!
"Ką? Labradoras prie grandinės?" - garantuoju, kad ne vieno jūsų galvoje sucypė mažas balselis kažką panašaus. Aš ne visai labradoras, bet taip, devynerius savo gyvenimo metus kabojau. Ir ne tik labradoriško šuns atžvilgiu tai menka laimė, netikiu, kad kažkas kitas irgi būtų laimingas būdamas pakartas metai iš metų.
Bet aš ištrūkau! Ir neįtikėtina mano prigimtis man sako ant nieko nepykti už prarastus metus, ant nieko neniurzgėti, o tik džiaugtis. Džiaugiuosi viskuo: bangom, į kurias pagaliau įmerkiau savo auksines letenas, dėmesiu, kurip dabar gaunu į valias, pasivaikščiojimais, glostymu - viskuo, ko nepatyriau, bet visus šituos metus labai norėjau. Ir viskas - aš daugiau niekada nebegrįšiu prie grandinės. Man taip pažadėjo. Aš tikiu!
 

____________________________________
Daugiau informacijos apie mane
+370 646 19845


Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.