Sisi


VARDAS: Sisi
AMŽIUS: 2020 01 02
DYDIS: Mažiukas, dabar sveriu 13 kg, bet nešioju labai akivaizdų viršsvorį, tai sulieknėjęs, manau, būsiu šuniukas iki 10 kg svorio
SKIEPYTAS
ČIPUOTAS
KASTRUOTAS

Garantuoju, kad pyksit. Merginos pareiškė, kad aš nelabai gražus! Bačkutė ant keturių pagaliukų. Taip ir pasakė, nemeluoju! Bet aš nepasimečiau ir neįsižeidžiau, aš išlaužiau va tokią pozą ir bandžiau įtikint, kad gero užpakaliuko turi būti daug. Neįtikinau.
Bet žinot, kodėl faina yra būti šunimi? Man visiškai vienodai rodo, kam aš gražus, kam nelabai. Tokiais dalykais, kaip išvaizda, net nežadu apkrauti savo apvalių pečių. Šokinėju aplink linksmas, petenkintas, atlapaširdis ir jau vien nuo to pradedu gražėt ir gražėt. Esu visiškas meilės kamuolys. Bet tikrai ir kamuolys, ir meilės. Labai faina asmenybė. Kartais gal per daug to dėmesio reikalauju, bet aš dar visai kaip vaikas, man tik dveji, tai dar priklauso strapaliot. Be to, atvažiavau nuo būdos, ne pakankamai tos meilės gaudavau, tai dabar noriu atsigriebti už prarastą laiką. Ieškau tokio pat komunikabilaus šeimininko.
 

____________________________________
Daugiau informacijos apie mane
+370 646 19845


Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.