Rosas


VARDAS: Rosas
AMŽIUS: 2020 08 14
DYDIS: Užaugęs būsiu nedidelis, dabar sveriu 6,6kg, per mėnesį priaugau tik 500g
SKIEPYTAS
ČIPUOTAS
KASTRACIJAI per jaunas

Karočia! Liepia dėti skelbimą ir ieškoti namų, kai aš nenoriu, man ir čia gerai. Wtf!
Žodžiu... Gruodžio 7 (kaip dabar atsimenu) iššokau po ratais savo laikinam globėjui. Laksčiau gatve kaip išprotėjęs, o tas šoko iš mašinos manęs gaudyti. Tada jo nepažinojau, tai dėjau į kojas nesidairydamas. Tas, pasirodo, tikslo siekiantis, tai po kokio pusvalandžio pagavo mane. Parvilko namo, o ten du dideli šunys. Vienas man iškart į kaulus, kita dar normaliai. Galiausiai tas pirmas siunta su manim kaip su sau lygiu, o ta ana sako: "Nelįsk, mailiau, negaliu pakęst mažų vaikų."
Tai va, esmė ta, kad aš čia pasilikti negaliu, nes, nu, bute fermos nepasidarysi. Man reikia ieškoti kitų namų. O aš nenoriu! Nes aš esu tas išskirtinis pupis, kuriam nepatinka svetimi. Jei tik lauke pamatau svetimą, nepraleidžiu progos jam pasakyti, kad jis lochas ir kad nesiartintų. Tai va, žinok, kad ir tu man iš pradžių visai nepatiksi, todėl nesusijautrink ir neliek ašarų, kai susitiksim, o aš nenorėsiu pas tave eiti. Paskui priprasiu. Kaip pripratau prie šitų žmonių ar prie važiavimo mašinoj, pavyzdžiui. Iš pradžių nuo laikinos globėjos vairavimo mane vemti vertė. Tiesiogine to žodžio prasme. Dabar jau esu didelis keliauninkas. Jau pats įšoku į mašiną, jau beveik moku ir palaukti, kai durys atsidaro, ir nespriegti tiesiai į gatvę be leidimo.
Jau beveik nebenutinka balučių ir kitų reikalų namie. Šiaip esu aukštos prabos šuniukas. Labai imlus ir greit pagaunu, ko iš manęs nori. Tikrai protingas. Nėra ko stebėtis, aš juk Rosas. Kur tikrai reikės su manimi padirbti ir nuo pirmos dienos, tai su mano lojimu ant svetimų. Nu, nemėgstu svetimų ir viskas. Nebūtina man juos mėgti ir ateity, bet gal reiktų mums kartu pabandyti juos ignoruoti. Manau, pavyks.
Iškart pasakau, kad didelis augti neplanuoju, mano planas - iki dešimt kilų, ne daugiau. Ir aš esu labai brangus šuniukas, laikinas globotinis, mažas profesiorius ir dar labai ištikimos širdies pilietis, todėl reikalavimai mano šeimininkui bus keliami tikrai aukšti. Per šventes man nebuvo ieškomi namai, kad netapčiau emocine dovanėle, taigi ir po švenčių galiu palaukti, kiek tik reikės, kad tik rasčiau tokius namus, kokie yra mano laikinieji, o gal ir dar geresnius. Jei manai, kad gali užauginti laimimgą šunį, tai skambink mano globėjai ir aš išmoksiu mylėti tave.
 

____________________________________
Daugiau informacijos apie mane
+370 646 19845


Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.