Rio


VARDAS: Rio
AMŽIUS: 2020 04 15
KILMĖ: Vokiečių aviganis
SKIEPYTAS
ČIPUOTAS
KASTRUOTAS
TURI EUROPASĄ

Susipažinkite - Rio, grynaveislis Vokiečių aviganis. Taip taip, teisingai supratote, Rio - kilmingas šuo, turintis savo kilmę patvirtinančius dokumentus ir jis gyvena pas mus, prieglaudoje. Dar nespėjo atšvęsti ir pirmojo savo gimtadienio, o jau du kartus keitė namus, kol galiausiai atsidūrė pas mus. Jei jau ruošiate pirštus rašyti, kad reikia apie tai informuoti veisėją, nesivarginkit - jis jau informuotas ir jam į tai nusispjauti. Mes nesame skambaus šūkio "Adopt, don't shop" šalininkai, manome, kad nieko blogo norėti ir auginti veislinį gyvūną, tik manome, kad yra labai mažai tikrai gerų veisėjų. Pirkdami šuniuką, ieškokite tik jų.
O dabar apie Rio. Šitas nuostabus paaugliukas laikosi filosofijos, kad pirma žmogų reikia pažinti, o tik paskui galima su juo draugauti. Jam reikia laiko, kad imtų pasitikėti nauju žmogumi, todėl būsimas šeimininkas turės keletą kartų atvykti susipažinti su juo prieš išsiveždamas namo.
Pirmuose savo namuose Rio gavo nemažą kraitį puikiai įsisavintų komandų, bet negavo socializacijos, nes gyveno voljere. Tai žmogaus, o ne voljero šuo, todėl tokiam gyvenimui išleidžiamas nebus. Rio ieško šeimininko, kuris tęs jo socializaciją ir pasaulio pažinimą.
Antri šeimininkai šunelį turėjo apie savaitę, atidavė mums, nes jo bijojo. Kaip paaiškėjo vėliau, jie tiesiog neskaitė jo kūno kalbos. Jo reiškiamas emocijas priimdavo kaip agresiją. Todėl dabar Rio ieškome tik šunis išmanančio žmogaus.
Taip pat Rio nebetinkamas veisimui, todėl, jei pamačius jį galvoje sukirbo mintis, kad galėsite iš jo pasipelnyti, skubame jus nuliūdinti - negalėsite ;)
Rio yra nuostabus, neparsidavinėjantis, žmogui atsidavęs, mokslui imlus šuo, kuriam reikalinga kasdienė iškrova, mokslai ir šeimininko dėmesys. Veisliniam šuniui namus rasti būna itin sunku, nes norinčių daug ir baisu nesuklysti, ypač, kai šuo jau trečią kartą ieško savo žmogaus, todėl ieškosime, kiek prireiks, kad tik pagaliau šis nuostabus berniukas rastų namus, kokių nusipelnė.
 

____________________________________
Daugiau informacijos apie mane
+370 646 19845


Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.