Nida


VARDAS: Nida
AMŽIUS: 2022 07 01
SOCIALIZACIJOS LYGIS: Reikia socializacijos
SKIEPYTA
ČIPUOTA
STERILIZUOTA
LEKEMIJOS / IMUNODEFICITO virusų testai neigiami

Šita mažutė turi grįžti gyventi atgal į lauką. Ji laukinukė ir prieglauda jai kelia per didelį stresą, kad ji čia galėtų socializuotis prie žmogaus. Kartais tokius katinėlius namo parsineša mūsų prieglaudos steigėja, pripratina juos gyventi namuose ir randa šeimininkus, bet visos prieglaudos susitempti ji negali. Todėl kai kurie kačiukai arba lieka gyventi ir toliau stresuoti prieglaudoje, beveik be vilties rasti namus, arba grįžta atgal į lauką.
Šita mažytė turi, kur grįžti. Bet toje vietoje yra visa kačių kolonija. Nors ir yra juos maitinantys žmonės, bet ten vis tiek vyksta kova dėl maisto. Paleisti atgal, kur jie pratę, yra geresnis sprendimas, nei laikyti uždarytus prieglaudoje visą likusį gyvenimą, bet namai visada yra namai. Todėl mes visada prieš paleisdami katinėlį kreipiamės į Jus kaip paskutinį šansą - galbūt kažkas priimtų į namus tokį mažą laukinuką?
Ji pakankamai jaunutė. Tikrai apsipras gyventi namuose. Bet tam, kad to išmoktų, reikia saugios, ramios aplinkos. Prieglaudoje per daug besikeičiančių gyvūnų, per daug žmonių, per daug garsų, kvapų - visko. Katytė skiepytas, čipuota, sterilizuota. Visapusiškai sutvarkyta. Ir mes už ją neprašome jokios aukos prieglaudai, tiesiog prašome suteikti katytei namus. Ji atvyks į Jūsų namus nejausdama didelės meilės žmonijai, bet palaipsniui būtent Jūs tapsite pirmas jos pamiltas žmogus. Tai tikrai malonus jausmas.
 

____________________________________
Daugiau informacijos apie mane
+370 646 19845


Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.