Nesa (video)


Mane rodė TV3, apie mane rašė delfi.lt, apie mane kalbėjo pusė Lietuvos, nes aš esu ypatinga asmenybė, esu katė, kuri įsivaikino net du kačiukus. Tikriausiai, mano prigimtis yra tokia - dalinti save kitiems ir tame atrasti laimę :) 
Buvo žiema, kai mane kažkas išmetė laukan. Buvau jaunutė (ir dabar esu - man kokie 2 metukai), nedaug patyrusi gyvenime ir susidariusios padėties labai nesureikšminau. Tie, kurie mane matydavo lauke, kurie maitino ir spėjo pažinti, sako, kad esu pakankamai atsipalaidavusi katytė. Gulinėju saulutėje, šildausi, pasitinku iš darbo grįžtančius pažįstamus žmonės. Niekam negailiu nei murkimo, nei pasiglaustymo :) Niekas man negailėdavo skanesnio kąsniuko, bet į namus parsivesti nepanoro. Todėl viena teta, kurią kiekvieną dieną draugiškai lydėdavau einančią iš darbo, nusprendė, kad aš nusipelniau turėti namus, kuriuose galėčiau laukti grįžtančio šeimininko :) Ji mane ir užrašė į "Linksmąsias pėdutes" :)
Čia atsiskleidė dar viena nuostabi mano pusė. Pasirodo, aš esu nuostabi auklė. Netgi būdama sterilizuota, išgirdusi mažo katiniuko miaukimą čiupau jį į glėbį, rūpinausi, kaip savo vaiku, netgi pieno prigaminau :)
Esu atsidavusi ne tik žmogui, bet ir kitai gyvai būtybei. Aš esu tiesiog nuostabi jauna katytė, kuriai reikia tokio pat nuostabaus šeimininko ;)

 

____________________________________
Daugiau informacijos apie mane
+370 646 19845


Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.