Moka


Aš Moka. Jau turbūt iš mano vardo supratote, kad mano kailinukai nudažyti juoda spalva. Nors girdėjau vieną tetą sakant, kad aš visai ne juoda, o šokoladinė. Bet koks skirtumas, kokios spalvos tas mano kailis, svarbiausia koks meilumo įsikūnijimas aš esu. Esu visiška ekstravertė. Galiu visą save atiduoti žmogui. Esu labai šilto charakterio mergytė - tkras charizmos užtaisiukas. Ir taip yra ne be reikalo! Aš - ypatingų poreikių turinti katytė. Del ligos netekau regėjimo. Todėl labai pasitikiu žmogumi. Paimta ant rankų jaučiuosi saugi ir nurimstu. Tačiau negalvokit - visiškai nesijaučiu dėl to nepilnavertė. Kuo puikiausiai moku orientuotis aplinkoje, mano ūsiukai man atstoja akytes. Kai žaidžiu su sese Milka, pas globėją atėję svečiai net netiki, kad aš nematau - taip puikiai prisitaikiau gyventi be akyčių.
Tai va, mano globėja sako, kad mane įsikatins tik labai nuoširdus ir geras Žmogus. Tas Žmogus, kuris mane mylės, nebijos mano negalios ir sutiks atstoti man akis. Ir jei visa širdimi jauti, kad Tu ir esi Tas Žmogus, paskambink mano globėjai ir tarkis dėl mano įkatinimo.
Išduosiu dar vieną slaptą savo norą - labai norėčiau, kad įvyktų stebuklas ir atsirastų toks drąsuolis, kuris pasiryžtų suteikti namučius mums abiems kartu, nes man žymiai ramiau, kai sesė Milka šalia. Bet jeigu tai būtų neįmanoma, kuo puikiausiai jausiuosi ir viena. Taigi, laukiu savo būsimo šeimininko ir meilės kupinų namučių. Mrr…
__________________
Tel.Nr. +37067002368
____________________________________
Daugiau informacijos apie mane
+370 646 19845


Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.