Misteris Džingsis

Sveiki, aš esu Misteris Džingsis! Galiausiai tokį vardą man sugalvojo mano laikinas globėjas, atmetęs teatro dailininkės, kompozitorės, režisierės ir aktorių siūlomus Karsonus, Sašas ir Faksus.
Atkreipėt dėmesį, su kokiais žmonėmis aš bendrauju? Taip taip, aš esu neeilinis katinas! Aš esu bene vienintelis katinas, padėjęs teatrui išleisti spektaklio premjerą :) Gulėjau teatro grimerinėje ant sofutės, vieną akį pramerkęs žiūrėjau, kaip aktorės persirenginėja ir murkdamas kėliau joms aktorinį ūpą :)
O mano istorija pakankamai skaudi. Vasarą mano šeimininkai atvežė mane į vieną Panevėžio gatvės kiemą ir išmetė. Mane - naminį katiną, visiškai neprisitaikiusį gyventi lauke, visa savo esybe trokštantį šilumos ir glostymo. Ištisus penkis mėnesius esu be miego, - o jei užpuls koks kiemo katinas arba įspirs koks kaimynų vaikėzas? - tikriausiai todėl vos tik įžengiau į savo laikinų globėjų namus, pajutau, kaip atslūgo įtampa, iškart įsitaisiau ant sofos ir užmigau :) Teatre irgi per visą spektaklį miegojau. Dabar man tikriausiai tiesiog reikia atsimiegoti :)
Jau pirmą dieną apsilankiau pas gydytoją. Ji padarė man leukemijos tyrimą ir jis buvo neigiamas :) Tai yra didžiulis įvykis mano gyvenime :) Taip pat man sudavė vaistukus nuo kirminų, išvarė visas blusas ir nustatė, kad man tikriausiai yra kokie du metukai. Dabar gyvenu pas laikinus globėjus ir laukiu skiepuko.
Nors ir esu kastruotas, aš esu tikras vyras, todėl kad vyriškumas slypi ne tarp kojų, o galvoje ;) Mano vyriškumas yra mano ramume. Manęs namie praktiškai nesijaučia, o kai vakar snaudžiau teatro grimerinėje ant sofutės, įėję artistai ne iš karto mane ir pastebėdavo :) Viską darau tyliai, lėtai, ramiai, tik murkiu garsiai ir užtikrintai. Nes tai dar viena mano vyriška savybė - aš labai mėgstu švelnumą. Esu taip išsiilgęs glostančių rankų, kad visada mėgaujuosi prisilietimu :)
Be to, kuo ramiausiai jaučiuosi netgi šalia didelio šuns, todėl galiu gyventi ir tuose namuose, kuriuose yra šunų :)
Aš esu ypatingai nuostabus katinas. Neseniai sulaukiau savo prieššventinio stebuklo, o dabar tikiuosi ir Kalėdinės dovanos - naujo šeimininko :)
__________________
Tel.Nr. +37064619845
____________________________________
Daugiau informacijos apie mane
+370 646 19845


Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.