Milė


VARDAS: Milė
AMŽIUS: 5 mėn.
KILMĖ: Haskio mišrūnė
DYDIS: Užaugusi būsiu didelė merga, manau, kad augsiu didesnė už tikrą Haskį
VAKCINACIJA: Atlikta!
ATVYKIMO PRIEŽASTIS: Esu vadovėlinis pavyzdys to, kad kai kurių veislių šunis gali auginti toli gražu ne kiekvienas. Vieni jauni tėveliai susižavėjo mano grožiu - argi galima juos kaltinti? - ir nusipirko mane savo šeimai. Bet mano per kraštus trykštanti energija gąsdino jų vaikutį, be to, auginti du mažylius vienu metu jiems pasirodė per sunku. Todėl jie nutarė, kad man geriau ieškoti naujų šeimininkų. Ir šitoje vietoje prašau labai nesmerkti mano buvusių šeimininkų jau vien dėl to, kad labai laiku susiprato, kad atidavė mane ne po metų ar kelių, ir kad rado man saugų prieglobstį, sulaukė, kol prieglauda galės mane paimti. 
Mano jaunatviška širdelė dar nebuvo spėjusi priprasti prie anų namų. Taigi nelabai imu į galvą savo padėtį :) Džiaugiuosi gyvenimu, siaučiu kaip tikras mažas vaikas :)
Labai norėčiau, kad mano būsimas šeimininkas suprastų, kad aš nesu tas šuo, kuris ramiai sėdės ant sofos ištisą dieną. Jei teks tai daryti, galiu imti dainuoti ar 'restauruoti' baldus. Man reikės daug fizinės veiklos, daug bendravimo, lakstymo, sporto - gavusi to, ko reikia mano prigimčiai būsiu nuostabiausia draugė tau ir tavo vaikams :) Pažadu!

____________________________________
Daugiau informacijos apie mane
+370 646 19845


Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.