Mango


MANO DOSJE:

Vardas: Mango
Amžius: 4 mėnesiai
Kilmė: Laukinis terjeras
Studijos: mokausi pamilti žmogų
Svorio kategorija: augsiu nežemo ūgio

ISTORIJA

Ironiškai čia susiklostė: prieš tai mane iš „Linksmųjų pėdučių“ pasiėmę žmonės grąžino todėl, kad nesutariau su jų vaikučiu, o dabartinių laikinų globėjų dukrytė yra geriausia mano draugė. Jeigu globėjo dar šiek tiek prisibijau, tai dukrytę sekioju visur, su ja jaučiuosi jaukiausiai :)
Tie, kurie nesuprato, kam man to globėjo reikia bijoti, vadinasi, nežino mano neeilinės istorijos. Taip taip, esu neeilinė asmenybė ;) Papasakosiu viską nuo pradžių. Man kažkur keturi mėnesiai. Gimiau savo laukinei mamytei miške. Kai man ir mano broliams buvo vos pora mėnesiukų, mamytė pristatė mus visuomenei, tai yra, išvedė į žmones. Gerai, kad tie žmonės, prie kurių namų mus atvežė, pasirodė esą auksinės širdies piliečiai, nes, jeigu ne jie, mes visi būtume mirę iš bado: buvom sulysę, išsekę, peršalę... Jie mus pamaitino, užleido mums savo šiltnamį, kuriame galėjome pasislėpti nuo vėjo, ir kai truputį sustiprėjom, prakutom ir sulaukėm maždaug trijų mėnesiukų, šiaip ne taip visus pagavo ir nuvežė į kliniką sterilizuoti, broliuką ir sesutę apgyvendino „Linksmosiose pėdutėse“, kur abu rado namus. Mamytę paleido atgal į laisvę, bet jau be galimybės plėsti savo giminę – žodžiu, padarė didžiulį darbą.
Tiesa, būtent aš nespėjau sulaukti sterilizacijos, nes manęs atvažiavo viena gera teta. Ji mane pasiėmė į savo namus, į Dzūkiją. Beeet... mūsų draugystė truko labai neilgai. Praėjus vos kelioms dienoms, mano naujieji šeimininkai pastebėjo, kad loju ant jų vaikučio. Turėjau grįžti į Klaipėdą ir šiandien esu ten, kur ir prasidėjo mano istorija – pas savo laikinus globėjus, tuos žmones, kurie tada ir išgelbėjo mano gyvybę.
Gyvenu su jais ir mokausi galutinai pasitikėti žmogumi. Kaip jau minėjau savo pasakojimo pradžioje, čia aš su laikinų globėjų dukryte sutariu kuo puikiausiai :) Puikiai sutariu ir su jų katinais. Pasirodo, aš galiu gyventi ne tik su bet kokio plauko šunimis, bet ir su katinais :) Dabar lankau pratinimosi prie pavadėlio pamokas, nes šitas daiktas man yra visiška naujiena. Man dar daug dalykų teks išmokti, bet aš tikiu, kad man tai kuo puikiausiai pavyks, juk meilė daro stebuklus ;)

____________________________________
Daugiau informacijos apie mane
+370 646 19845


Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.