Lora (VIDEO)

TRUMPAI APIE MANE

Vardas: Lora
Amžius: 4 metukai
Būdas: aš nuostabus šuo! Jauki, miela, protinga, ištverminga...
Svajonė: ieškau nuostabaus šeimininko, šeimininko šunininko, dėl kurio galėčiau stengtis būti geriausiu šunimi pasaulyje
Atvykimo į prieglaudą priežastys: buvau netinkama detalė prie namo

MANO ISTORIJA

Iki šiol visus keturis savo gyvenimo metus buvau kaip kiemo detalė, dešimt likusių savo gyvenimo metų norėčiau būti kažkam šeimos nare. Prieš tai buvę mano šeimininkai pirko namą kartu su manim. Maždaug: štai veranda, ten suoliukas, šulinys, šuo – viskas įskaičiuota į kainą. Na, bent jau neatsidūriau gatvėje, sakysit. Bet po poros metų ir nauji mano šeimininkai nusprendė parduoti namą. Ir vėl panaši istorija: štai veranda, ten suoliukas, šulinys, šuo... Tik šįkart naujieji namo šeimininkai ima verandą, derasi dėl suoliuko, dėl šulinio nėra tikri, o šuns jiems, ačiū, bet tikrai nereikia. Tai dabar aš čia (Aš tai aš, o ką darys su šuliniu, jei jo neims :D)
Jau antrą savo buvimo čia dieną įvariau chėbrai strioko, o kartu pelniau numylėtinės reputaciją. Išvarėm mes pasivaikščioti: dvi panos, Otelas (šuo-savanoris) ir aš. Aišku, antrą dieną niekas manęs nuo pavadžio paleisti net minčių neturėjo. Einam gražiausiai, biški jaudinuosi išėjusi į tokius didelius plotus, bet smagu, tik staiga prieinam gatvę, aš išsigąstų mašinų, išsineriu lauk iš antkaklio ir dedu į letenas!.. Mano dvikojės draugės sekundei apmirė, paskui pradėjo mane kviesti visais įmanomais vardais, kol galiausiai pasiuntė Otelą manęs. Tas pasivijo, kažką ten maloniai pasakė, pakvietė žaisti, o aš iškart susigundžiau. Priviliojo jis mane atgal prie mano bendražygių, kurį laiką taip ir sukom ratus apie jas, kol galiausiai viena jų ištiesė man ranką ir aš priėjau. Jūs neįsivaizduojat, kaip jos džiaugėsi, lyg tai aš būčiau laimėjusi kokią Olimpiadą ar ką :)
Netgi paleido mane vėl, nes, pasirodo, aš labai protinga ir paklusni. Pašauki ir parbėgu :) Pasirodo, aš labai jaunatviškos sielos, lekiu, bėgu, žiūriu į visus išsišiepusi iki ausų :) Ir pasirodo, mane irgi galima mylėti!

Daugiau mano nuotraukų yra mano albume facebook'e:
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.591143130960345.1073741863.135402396534423&type=3
____________________________________
Daugiau informacijos apie mane
+370 646 19845


Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.