Latika (VIDEO)


VARDAS: Latika
AMŽIUS: 2016 06 03
DYDIS: Vieni sako, kad būsiu vidutinė, maždaug border kolio ūgio, kiti sako - kad didelė, tai aš jau pasimečiau
IŠSILAVINIMAS: Ikimokyklinis, jau esu įsisavinusi komandas "Sėdėk" ir "Gulėk"
NUKIRMINUOTA
SKIEPO laukiu
ČIPO laukiu
KASTRACIJAI per jauna

Pabandykit atspėti, ką šiuo metu veikiu? Sakykit, kad ką nors kramtau ir sukuosi kaip vijurkas, ir visada pataikysit. Beveik visą dieną tą ir veikiu: lakstau, tampau žaislus po kambarį, būtinai ką nors graužiu ir akies krašteliu stebiu, ar iš kur nors kas nors neišsitrauks maisto. Dėl maisto galiu padaryti viską, galiu išmokti bet kokią komandą. Man tik du mėnesiai, o aš jau moku "Sėdėt", "Gulėk" ir netgi žinau, kas yra klikeris. O jūs žinot, kas jis toks? ;) Taip kad turiu ikimokyklinį išsilavinimą ir norėčiau jį tęsti su būsimu šeimininku.
Taip pat esu labai švari mergina. Nors vis dar darau balutes namie, nes iki skiepo manęs labai daug į lauką nevedžioja, bet aš jas darau ant tam reikalui padėto kartono :P Va kaip! Ir niekas manęs net nemokė. Aš dama - pati susiprotėjau.
Dar vienas geras dalykas, kurį mano laikini globėjai labai vertina - naktimis aš miegu. Tiesa, keliuosi kiek ankstokai, kartais ir septintą ryto, bet čia tik įpročio dalykas, paaugusi pasiderinsiu prie šeimininko.
Žodžiu, aš esu net labai neprasta merga. Per tą savaitę, kurią praleidau pas laikinus globėjus, spėjau aplankyti kelias kavines, pasitūsinti parke, susipažinti su visokio dydžio ir plauko paskiepytais šunimis (su neskiepytais man neleidžia bendrauti) ir išmokti keletą komandų. Kaip Musytės mamytė sako, gavau 120% meilės ir rūpesčio, todėl ieškau tik tokių namų, kuriuose būtų auginami tikrai laimingi šunys ;) Lauksiu, kiek reikės!

 

____________________________________
Daugiau informacijos apie mane
+370 646 19845


Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.