Kyra (VIDEO)


VARDAS: Kyra
AMŽIUS: ~ 1,5 m.
KILMĖ: Aviganio mišrūnė
DYDIS: Esu aviganio ūgio
FIZINIS AKTYVUMAS: Esu labai aktyvi mergina, todėl man reikalingas aktyvus ir šuniui laiko galintis skirti šeimininkas.
SKIEPYTA
KASTRUOTA
ČIPUOTA

Retas yra patyręs tiek skausmo kiek aš ir tikriausiai dar retesnis po tiek išgyvenimų sugebėjo išlaikyti tokį pozityvų požiūrį į gyvenimą!
Man kažkur pusantrų metų ir per šitą trumpą gyvenimą man kliuvo visa krūva išbandymų. Pirmiausia, kažkokiu būdu netekau šeimininko. Rado mane žmonės vienos bendrovės teritorijoje. Pagyvenusi pas juos kelias dienas, pasijutau blogai - pasirodo, parazitka erkė mane apkrėtė babezioze. Šaunuoliai tos bendrovės darbuotojai nuvedė mane pas veterinarą, gydė, slaugė ir babezę aš įveikiau. Bet lyg tai to būtų maža, man prasidėjo kažkokie keisti dalykai. Gal susižeidžiau, galbūt kažkas kitas man buvo, sunku dabar pasakyti, bet ant mano ausyčių, uodegos galiuko ir, kas baisiausia, ant vienos leteniukės atsirado gilios žaizdos... Bendrovės darbuotojai ir taip daug lėšų skyrę mano gydymui, nebenorėjo rūpintis ne savo šunimi, todėl paskambino į "Linksmąsias pėdutes". Taip atsidūriau čia.
Protingi ir racionaliai mąstantys žmonės sakė, kad mane reikėtų migdyti, nes mano priekinė leteniukė niekada nebus tokia, kaip visų normalių šuniukų. Aš neturiu priekinės leteniukės pirštukų. O turint omeny tai, kad esu aviganio ūgio mergytė, likusioms trims kojytėms tenka gana didelis krūvis mane nešti.
Bet, nepaisant šito, niekam nekilo ranka mane migdyti. Todėl, kad užmigdyti mane reikštų atimti iš pasaulio dalį gėrio! Žinau, kad skamba itin poetiškai ir gal kiek per saldžiai, bet tai tiesa. Iš mano akių dvelkia tokia šiluma, kad abejingų man nelieka. Aš turiu tą vadinamąjį X faktorių, kuris tiesiog traukte traukia prie manęs...
Ir jeigu neatsiras žmogus, kuris sutiks visą likusį gyvenimą reikalui esant atstoti man kojas, aš vis tiek kažkam būsiu reikalinga. Galbūt tapsiu terapeutė. Galbūt realizuosiu save dar kažkur. Aš esu šuo, kuris gyventi nusipelnė! Ateik, susipažink su manimi ir tu suprasi, ką turiu omenyje ;)

 

____________________________________
Daugiau informacijos apie mane
+370 646 19845


Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.