Dzeusas


VARDAS: Dzeusas
AMŽIUS: 2023 04 15
SKIEPYTAS
ČIPUOTAS
KASTRACIJAI per jaunas

Mažas banditėlis. Augintas žmogaus, prižiūrėtas šunų, jis ne itin ką iš tų šunų pasiėmė. Pasiėmė tik tą gražiausią savybę - išsiilgimą ir skubėjimą tavęs pasitikti grįžus namo <3 Griūdamas atskuodžia iš toliausiai ir murkia taip, kad net kaimynai girdi. Bet čia pat gali duoti su letena tau per veidą be jokių ceremonijų. Šitą atsinešė su genais, nes joks save arba šeimininką gerbiantis šuo to sau neleistų. O šitas velniūkštis spjauna tau į veidą ir vargo nemato. Taip, čia vienas jo pomėgių - spjaudytis. Pats save taip įsiutina, kad pradeda spjaudyt net ant tų, kurie jo žaidimuose nedalyvavo. Jam taip smagu! Auginai, mylėjai, kėleisi naktimis - pfff, pats taip norėjai! Aš jau čia nesilanktysiu tau už tai. Tik krauk maistą į indelį ir keisk kraiko dėžę, verge, nesiskundęs :D
Šiaip stebėtinai tvarkingas. Balutės, po to, kai pradėjo savarankiškai šlapintis, nutiko gal tik kartą ar du. Net ir būdamas visai mažas pipiras susirasdavo savo maniežą su dėžute, garsiai miaukdamas viską pasidarydavo ir vėl lėkdavo siausti.
Katinėlis augintas nuo 4-tos jo gyvenimo dienos. Kad ir koks niekšelis jis būtų, jis užima labai svarbią dalį mūsų širdies. Labai mylimas kačiukas, net buvo minčių jį pasilikti. Todėl labai prašome supratimo, kad šeimininkas šitam mažuliui bus renkamas, pasitelkiant visus pojūčius, net intuiciją.
 

____________________________________
Daugiau informacijos apie mane
+370 646 19845


Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.