Beti


VARDAS: Beti
AMŽIUS: 2022 10 10
DYDIS: Bijau sumeluoti, ar augsiu didelė, ar vidutinio ūgio dama, bet maža jau nebebūsiu
SKIEPYTA
ČIPUOTA
STERILIZACIJAI per jauna

Kai mane faini žmonės atvežė iš Elektrėnų į Klaipėdą ir perdavė prieglaudos steigėjai, ta čiupo mane į glėbį ir susilydė. "Atrodo kaip mažas Hugutis!" - cypavo ji man į ausį. Ai, bet kiekvienas didesnės prigimties juodas snukytis stačiom ausytėm turi galimybę būt panašus į Hugutį ir tapti numylėtiniu. Bet vakar išvarėm prie jūros ir aš sugrioviau visą tą pirmą magiją. Taip visiems įkyrėjau, kad visi iki vieno - 7 šunys ir dvi mergos! - grįžo užsiknisę nuo manęs. Pasirodo, esu kieta merga! Augti turėčiau nemaža, bent jau vidutinio ūgio, bet tokia tvirta, tai man reikia šeimininko, kuris žino, kaip bendrauti su kietais šunim.
Vakar knisau smegenis visiems, kam netingėjau. Man nerūpėjo, kokio dydžio ar kokio amžiaus šuo. Labiausiai užsisėdau savo kambariokę Striksę. Mudvi su ja kartu ir atvažiavom. Įkelsiu foto į komentarus, pamatysit, kaip aš pribėgu iš pasalų. Iš pradžių merginos drausmindavo didžiuosius šunis, jei jie pamatę šitas mano patyčias iš kambariokės, puldavo jos ginti, paskui jau nieko nebesakė, jei paspausdavo mane prie žemės. Po kelių tokių Hesės ar Aliaskos padrausminimų, kai nebeturėjau, kur lėkti pasiguosti, truputį nurimau. Jau ir Striksė rado savy jėgų pasiųsti mane velniop. Žodžiu, buvau pastatyta į vietą.
Tai darom išvadą, kad su manim susitarti visgi galima, tik reikia neužsileisti manęs ant galvos. Reikia rodyt daug pasaulio. Kol kas man viskas labai įdomu. Viskas viskas! Žmogus, deja, mažiausiai įdomus kol kas. Nebent tas žmogus yra praeivis, tada būtinai lekiu pasisveikint. Tai merginas irgi išvargino. Aišku, kai nusivedi prie jūros 8 šunis, 7 klauso, o vienam paskui uodegą lakstyt reikia, tai faktas, kad tas vienas lieka grupės dvejetukininkas. Bet aš bendraujantis šuo! Arba gal labiau besismalsaujantis šuo. Jie man įdomūs, nes nauji kažkokie. Savos panos jau apuostytos, jau vienodai. Nežinau, gal dar pasikeisiu ir gal mano aprašymas keisis, bet kol kas panašu, kad į aplinką esu labiau orientuota, nei į žmogų, kad gali būti, kad užaugusi nebūsiu tas šuo, kuris gražiai draugauja su kitais šunimis ir galbūt netgi į kai ką turėsiu gan ryškias reakcijas. Arba, jei rasiu super fainą šeimininką, kuris mane teisingai supažindins su kitais gyvūnais, su supančiu mane pasauliu, tai mudu ir ryšį susikursim gerą, ir aš užaugsiu labai fainas rimtas šuo! To sau ir linkiu!
 

____________________________________
Daugiau informacijos apie mane
+370 646 19845


Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.