Gipsas

Prieglaudoje praleistas laikas:
11 mėnesių 17 dienų ir val.


Paremti per Paysera


VARDAS: Gipsas
AMŽIUS: 2019 04 24
SOCIALIZACIJOS LYGIS: Draugiškas
SKIEPYTAS
ČIPUOTAS
KASTRUOTAS
LEKEMIJOS / IMUNODEFICITO virusų testai neigiami

Šitą katinėlį mergina rado su įaugusiom petnešėlėm į kūną. Kaip tai galėjo nutikti, sunku suprasti. Galbūt jis pabėgo pasivaikščiojimo su šeimininkais metu, įsipainiojo kažkur, bandant ištrūkti petnešos įpjovė odą, o paskui oda sugijo kartu su visom petnešom, gal jis pasimetė mažiukas ir jam augant petnešos tiesiog įaugo į kūną, o gal kažkas taip žiauriai su gyvūnu pasielgė tyčia. Čia mes galim tik spėlioti. 
Katinėlis atvažiavo baisios būklės. Darbuotoja iškart nukirpo petnešas ties kaklu, bet nuimti jų nepavyko, nes jos buvo prilipusios prie kūno. Žaizdose netgi buvo kirminų. Nuo jo sklido baisus kvapas. Iš skausmo jis darėsi piktas.
Ačiū mūsų daktariukui, kuris jau kitą dieną sutvarkė žaizdas, skyrė vaistus. Ačiū darbuotojoms, kurios kasdien valė tas žaizdas. Gan greit skausmas nuėjo ir pasirodė, kad po šituo sutraumuotu kailiuku slėpėsi labai geras jaukus katinėlis. Šiandien jis jau visai sveikas kačiukas. Nebereikia netgi vaikščioti su džemperiu, kuris kurį laiką saugojo jį nuo kasimosi.
Tikrieji šeimininkai neatsirado, niekas jo nepasigedo, todėl jau būdamas sveikas ir linksmas, jis dairosi naujų namų. Gal Jūsiškių? ;)

____________________________________
Daugiau informacijos apie mane
+370 646 19845


Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.