Arfa


VARDAS: Arfa
AMŽIUS: 2023 05 05
SOCIALIZACIJOS LYGIS: Draugiška
SKIEPYTA
ČIPUOTA
TERILIZACIJAI per jauna

Šitie mažuliai buvo iškasti iš po žemių. Du tiesiogine to žodžio prasme, likę dar tik sėdėjo duobėje. Kažkokio stebuklingo atsitiktinumo dėka pro šalį ėjo moteris ir pamatė šitą žiaurią egzekuciją. Paskambinusi mums ji pasikūkčiodama bandė papasakoti, kas nutiko. Buvo visiškam šoke.
- Vieną kačiuką visiškai reikėjo iškasti... Galvojau, kad nebekvėpuos... Bet kvėpuoja! Kitas irgi buvo apipiltas žemėm jau...
Nemeluosiu, man reikėjo laiko, kad suvokčiau informaciją. Šiais laikais, kai net kaimo glūdumoje žmonės turbūt yra girdėję žodį "sterilizacija", kai net iš užsienio organizacijos į Lietuvą atveža nemokamų sterilizacijų projektus, tereikia tik nepraleisti šanso, vis tiek dauguma dar renkasi šitokį kačiukų atsikratymo būdą? Rimtai? Čia kažkoks nesveikas malonumas žudyt? "Oi, prieš gamtą aš jau neisiu, tikrai nesterilizuosiu savo katės!"
O čia jau prašom! Ne ėjimas prieš gamtą? Kokioj sergančioj galvoj gali atrodyti, kad geriau žudyti jau gimusį, nei užkirsti kelią tai gyvybei užsimegzti?
Šitas ilgas moralas - ne vien noras patiems iškūkčioti tą bjaurų jausmą, kurį sukelia tokios istorijos, bet ir prašymas kiekvienam Jūsų - netylėkit, kalbėkit, švieskit šalia esančius tamsius žmones apie tai, kad yra būdas nežudant neturėti palikuonių. Mes dažnai linkę kažko nepasakyt, nes juk nieko nepakeisi, nes juk iškils konfliktas, nes juk susipyksi. Nu, negi tai svarbiau už žemėse dūstančias gyvybes? Kalbėkim, švieskim, įtikinkim. Kažkada tai turi baigtis. Ir nuo mūsų tai taip pat priklauso.

____________________________________
Daugiau informacijos apie mane
+370 646 19845


Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.