Hausas (VIDEO)

VARDAS: Hausas
AMŽIUS: 2015 05 22
DYDIS: Pakankamai didelis, beveik aviganio ūgio
SKIEPYTAS
ČIPUOTAS
KASTRUOTAS

Į "Linksmąsias pėdutes" atvažiavau išsekęs iš bado ir siaubingai sužalotas. Viena mano letena buvo taip ištinusi, kad vien žiūrėti į ją buvo skaudu, po kaklu kabojo milžiniškas guzas. Pro prieglaudos vartus įėjau raišas, sulįsęs, bet su plačiausia šypsena snukyje. Didesnio optimisto prieglauda nėra mačiusi!
Skubiai nuvežė mane pas veterinarą, kur sužinojo, kad audiniai ant mano sužalotos letenos nekrozuoja. Dar truputis ir galėjau mirti. Gydymas buvo labai skausmingas. Man kasdien perrišinėjo leteną. Siaubingas skausmas buvo... Bet aš ištvėriau. Giliai kvėpuodamas ir vizgindamas uodegą.
Visi net stebėjosi, kaip greit gijo mano žaizdos. Štai ką reiškia optimizmas :)
Dabar aš jau nebe raišas, priaugęs gerokai svorio ir dar laimingesnis, nei tą dieną, kai atvažiavau :)
Jūs įsivaizduoti negalit, koks aš šiltas, jaukus ir geras šuo :) Kai einam pasivaikščioti, aš einu koja kojon su savo žmogumi. Jis praktiškai galo pajusti mano kvėpavimą ant savo rankos. Mano akys visada nukreiptos į jį. O jei nueinu kur pasišniukštinėti, pašauktas tuoj pat atlekiu. Laimingas, kad manęs kažkam reikia :)
Aš toks stabilus ir savimi pasitikintis šuo, kad esu pats pirmas visų renginių dalyvis - moku bendrauti su vaikais, moku užimti publiką, visiškai nebijau nei garsų, nei žmonių  - nieko.
Aš labai nuostabus šuo - vertas labai gero žmogaus.


Jei norėtumėte paremti mane, galite tai atlikti žemiau esančios PayPal nuorodos pagalba. Nuoširdus Jums ačiū!