Bella

Prieglaudoje praleistas laikas:
11 mėnesių 10 dienų ir val.

Paremti

Niznaju, kak prisistatyt. Esu ruselka, atvežta iz Kalinigrado. Ten su tokiu Balbi pražyvali gatvėj. Niturėjom ni chazeino, ni namu - nėko. Tik vėnas kitą.
Ta serga mano ausy rodo, kad esu stirilizota (nibijokit, sakė, ją kažkaip išsegs iš tos ausės, nibūsiu kaip karvutė visą laiką). Atėjau pri vėnos įmonės su pilvu. Kad niprisivaikočiau mane stirilizavo. Šavnolei!
Tada prisistrojino draugelis Balbi ir gastroliavom kartu bez doma, bez vėtos. Buvom bradiačios sabakos, kol vėnas geras žmogus niatvežė mūsų į "Linksmasia pidutia".
Labai bijojau kelionės. Turėjo mane truputį primigdyti, kad būtų galima į mašiną pasodinti. Bet čia jaučiosi ramiai. Esu labai geros dūšios, niagresivnaja visai. Netgi jei labai bijau ir esu įsprausta į kampą, aš nikandu, niurzgiu, nėko nesakau. Labai meili esu. Nimėgstu tik vėno dalyko - pavadka. Šalia galiu vaikščioti, nėkur nisitraukti, bet tik užsega man padavėlį, įsispiriu kak ožka ir nėkur. Kai išmoksiu šitą reikalą, tai būsiu pilnas kamplėktas. Ėškosiu gerų namų. Ir nibūtinai lauke. Mano Balbi va išvažios į butą gyvens, aš irgi ramiu snukiu galėčiau būti namų šo.

VARDA: Bella
AMŽIUS: 2015 03 01
DYDIS: Avčiarkos dydžio
SKĖPYTA
ČIPOTA
STIRILIZOTA

____________________________________
Daugiau informacijos apie mane
+370 646 19845


Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.