Saša


Sveiki, aš Saša! Man kažkur dešimt mėnesių, o jau patyriau tiek, kiek kai kurie katinai nepatiria per dešimt metų.
Prieš kurį laiką rado mane viena nuostabi moteris. Rado lauke sulysusį, išsekusį, pavargusį... Buvę šeimininkai tikriausiai išmetė mane į lauką, o aš, pripratęs gyventi namie, tiesiog nebemokėjau prisitaikyti prie naujų gyvenimo sąlygų. Dar kiek ir būčiau neišgyvenęs.
Kai atvažiavau į prieglaudą, svėriau tik 1kg 900g. Įsivaizduojat? Kai pradėjau gauti valgyti, per kelias dienas priaugau apie 200g. Bet dar turiu pasitaisyti, bent iki 3kg.
Kailiukas mano buvo toks susivėlęs, kad apkirpus mane pasirodė žaizdos. Žodžiu, vienas vargas teko ant mano gležnų pečių. Bet tai netrukdo man būti atlapaširdžiu draugišku katinu. Esu meilės ir švelnumo įsikūnijimas. Juk nepaisant visko, man savo kelyje teko sutikti ir nuostabiai gerų žmonių. Tokie dabar manimi rūpinasi prieglaudoje, tokia yra ta nuostabi moteris, kuri rado mane lauke, priglaudė savo namuose ir dabar atvyksta aplankyti, remia mane, stengiasi, kad man nieko netrūktų. Turiu svajonę - noriu, kad mano būsimas šeimininkas būtų toks pat atsakingas, geras ir puikus, kokia yra mane radusi moteris :)

____________________________________
Daugiau informacijos apie mane
+370 646 19845


Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.