Biliūnas

VARDAS: Biliūnas, bet draugai vadina tiesiog Biliu
AMŽIUS: 2013 06 01
DYDIS: Nedidukas, pekines ūgio
SKIEPYTAS
ČIPUOTAS
KASTRACIJOS laukiu

Mano šeimininkai emigravo, o mane paliko pririštą prie būdos. Tikras stebuklas, kad žmonės mane rado, o gal tiksliau reikėtų sakyti atkasė iš po sniego. Taip. Mano būdą ir mane užpustė sniegas. Buvau peršlapęs, peršalęs ir perkūdęs. Kai žmonės mane iškasė - tiesiogine to žodžio prasme, - aš nesitraukiau iš baimės, nesislėpiau būdoje ir nevariau jų šalin. Aš puoliau į glėbį, pamiršęs visas nuoskaudas, kurias dviem kojom vaikštantieji man padarė. Atvira širdimi priėmiau naują draugystę  :)
Kurį laiką tie žmonės mane tik lankė. Nešė man pavalgyti. Labai įvairus tuo metu buvo mano meniu: nuo sriubos iki kotlečiukų su padažu. Pakankamai greit atgavau aptakias formas. O tada persikėliau kitur. Nuo mažytės būdos ir trumpo pavadžio į didžiulį kiemą su milžinišku namų ir nuostabiais žmonėmis, kurie manimi rūpinosi kaip savo šuniu. Jie norėjo man leisti apsistoti jų namuose, bet aš kaip tikras vyras nusprendžiau atsižymėti teritoriją. Kadangi namas tikrai didelis, žymėti buvo labai daug ko. Tai teko likti lauke. Nes aš ten tik laikinai, o jiems ten gyventi dar reikės  :D
Persikėliau į prieglaudą. Keista, bet čia aš nežymiu. Gyvenu viduje, kaip ir svajojau, bet nežymiu nieko. Tai nežinau, kas ten man buvo užėję.
Yra dar vienas dalykas, kurį būsimas šeimininkas turėtų žinoti. Gal dėl blogos patirties, gal dėl sveiko proto, aš negaliu būti pririštas prie būdos, nes keliu triukšmą. Pradedu keiktis ir verkti. Mano žymėjimo problemas gali išspręsti kastracija, kuri manęs laukia greitu metu, arba dresūra, bet prie būdos gyventi aš tikrai nebenoriu. Ir nesu to vertas, nes aš labai, LABAI geras šuo. Be proto draugiškas. Nepaisant visų man nutikusių bėdų, esu labai optimistiškas ir linksmas.
Man tikrai labai nepasisekė gyvenime, būtų pats laikas, kad pasisektų. Juolab kad aš to nusipelniau  ;)


Jei norėtumėte paremti mane, galite tai atlikti žemiau esančios PayPal nuorodos pagalba. Nuoširdus Jums ačiū!